Німеччина та Італія намагаються перемістити більше вантажів з автотранспорту на залізницю

Європейські уряди активно витрачають кошти на залізницю – Німеччина та Італія оголосили про значні інвестиції та субсидії, щоб перевести вантажні перевезення з автомобільного транспорту на залізницю.

Міністерство транспорту Німеччини затвердило додаткові кошти, щоб компенсувати те, що профспілка залізничників EVG назвала «десятиліттями нехтування» залізничною мережею; близько 27 мільярдів євро (29,5 мільярдів доларів) спрямовуються на технічне обслуговування та оцифрування мережі.

Але EVG каже, що потрібно навіть більше. Голова профспілки Мартін Буркерт сказав: «Щоб компенсувати весь відставання в інвестиціях, до 2027 року все ще необхідно принаймні ще 18 мільярдів євро. В принципі, має бути нове, постійне, надійне та адекватне фінансування залізничної інфраструктури як політичний консенсус всі сторони».

Фінансувати витрати будуть додаткові збори за викид CO2, які застосовуються як мита з вантажівок, оскільки європейські уряди прагнуть стимулювати перехід з автомобільного транспорту на залізницю відповідно до кліматичних цілей.

Навіть без електрифікації дані надані UK Rail Freight Group Loadstar шоу-рейл викидає лише 24% вуглецю, що викидається автомобільним транспортом, за тих самих обсягів і без додаткового впливу на навколишнє середовище залишків гальм і шин.

Пан Буркерт додав: «Тільки за допомогою ефективної мережі ми можемо повернутися до кращого залізничного сполучення в Німеччині та перевозити більше пасажирів і вантажів».

Італія також наполягає на модальному переході: її Міністерство економіки та фінансів схвалило остаточний проект поправки, спрямованої на надання більшої кількості готівки, скасування скорочення доступних коштів під час останнього раунду фінансування та відновлення ініціативи FerroBonus, яка з 2015, забезпечив інвестиції в перехід на інший вид транспорту до того, як був скасований у серпні минулого року.

Згідно з повідомленнями, заступник міністра транспорту Едоардо Ріксі зустрінеться з лідерами галузі у вересні, «щоб краще зрозуміти, що потрібно» для переміщення італійських вантажів з доріг, з особливою увагою до півдня країни, де використання залізниці залишається обмеженим.

Можливо вам буде цікаво

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини