Нігерійський флагманський авіаперевізник готовий до зльоту з ефіопським штурвалом

Фото: Ktree

Чи може новий нігерійський перевізник, 49% якого належить Ethiopian Airlines, найуспішнішій в Африці, змінити розбитий ринок вантажних авіаперевезень у найбільш густонаселеній країні континенту?

Nigeria Air запустить на початку жовтня два широкофюзеляжні та шість вузькофюзеляжних літаків, повідомив фінансовий директор Ефіопії Месфін Тасеу. Bloomberg TV.

«Основна мета — дати можливість Нігерії мати національного авіаперевізника», — сказав він. «Нігерія — велика країна з великою економікою, але, на жаль, у неї немає сильної авіакомпанії».

Він сказав, що незважаючи на те, що Ethiopian Airlines має лише 49% акцій, вона матиме контракт на управління. Він додав: «По суті, Ethiopian Airlines керуватиме цією авіакомпанією, щоб вона була успішною».

Він сказав, що Ethiopian має перевірену модель управління, посилаючись на створення спільного підприємства Asky Airlines у Того, «яка сьогодні є найуспішнішою регіональною авіакомпанією в Африці».

Незважаючи на те, що вантажні перевезення не згадувалися в інтерв’ю, враховуючи вражаючу історію перевезення вантажів Ethiopian, безсумнівно, вона намагатиметься використати величезний потенціал Нігерії для повітряних перевезень, продаючи вільний простір на міжнародних рейсах Nigeria Air.

У планах нового авіаперевізника літати на 15 внутрішніх маршрутах і розширитися на міста Західної Африки та міжнародні маршрути, включаючи Лондон, Нью-Йорк і Шанхай.

Залишається з’ясувати, чи зможе керуюча посада Ефіопії сприяти змінам у секторі авіаційних перевезень Нігерії, який, за словами місцевих джерел, скутий через неадекватну інфраструктуру, і перешкоди, включаючи високу вартість авіаційного палива, недостатнє фінансування та ресурси, незахищеність, страхування та корупцію та відсутність корпоративного управління, політики та регулювання.

Місцеві зацікавлені сторони, які займаються авіаперевезеннями, відзначають поточне співвідношення імпорту та експорту авіаперевезень 87:13 на користь імпорту. Вони перераховують погану інфраструктуру, здирництво та інші корупційні дії серед факторів, які призводять до втрати Нігерією щорічного доходу, який оцінюється в понад 250 мільйонів доларів США від повітряного експорту сільськогосподарських товарів.

Раніше цього року журнал Logistics Update Africa повідомляв, що Нігерія розробляє «нову дорожню карту авіаперевезень вантажів», а уряд намагається прискорити конкурентоспроможність у секторі шляхом створення спеціальних комітетів із залученням керівників державних і приватних підприємств для будівництва та експлуатації аеропортів із сучасними вантажами. інфраструктура.

Минулого року було схвалено будівництво другого аеропорту Lekki-Epe International, який обслуговує економічну столицю Нігерії Лагос.

Можливо вам буде цікаво

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини