NFT Marketplace Wars: роялті зникають, а творці незадоволені

Джерело: AdobeStock / Rokas

Війна за домінування між різними ринками NFT призвела до того, що роялті, які виплачуються творцям, зникли. У результаті творці NFT звертаються до платформ, які продовжують вимагати виплату роялті, однією з яких є Coinbase NFT.

Війну між ринками NFT також підігріває новий ринок Blur, який став найбільшим ринком за обсягом торгів у просторі, де раніше домінувала OpenSea.

Рейтинг ринку NFT за 24-годинним обсягом торгів. Джерело: DappRadar

Підйому Blur на вершину рейтингу, ймовірно, сприяли нижчі виплати роялті з інших платформ, причому деякі творці дійшли настільки далеко, що взагалі блокували певні ринки, щоб мати справу з їхніми колекціями.

Наразі функція блокування, яка була запрограмована в деяких NFT, завдала шкоди OpenSea, враховуючи те, наскільки розгнівані деякі творці через те, що платформа припинила стягувати авторські гонорари.

Deathbats Club додає «відмовні сейфи»

На початку цього місяця у Twitter написав американський співак і творець колекції Deathbats NFT Меттью Сандерс, відомий як. М. Шедоуз сказав, що зупинка виплат із ринків NFT — це те, що вони обговорювали в його команді.

Він чітко дав зрозуміти, що доки практика не зміниться, певні «відмовостійки», які блокують ці платформи, будуть закодовані в його NFT. Він також сказав, що Coinbase NFT відтепер є його «переважним ринком для купівлі та продажу Deathbats Club».

«18 місяців тому, коли ми почали [Deathbats Club]у нас була дискусія про те, як ринки збирають роялті, і зрозуміли той факт, що колись вони можуть просто не виконувати», — написав він, додавши:

«У відповідь ми створили декілька безпечних пристроїв, які можуть просто заблокувати цим платформам доступ до нашої колекції».

Творець NFT продовжив, сказавши, що все, що вони роблять як клуб для своїх членів, коштує грошей, і що брати ці витрати шляхом постійного карбування нових NFT було б «безглуздим і дурним».

«Ми сподіваємося, що @opensea добре проведе час, заспокоюючи торгівлю цінними паперами… er «спільнота NFT», — додав він, вказуючи, що це відбувається за рахунок творців.

Днем пізніше М. Шедоуз додав, що його команда «готова грати в м’яч» з OpenSea, якщо вони підтримають творців, але дав зрозуміти, що будь-яке рішення без авторських гонорарів є неприйнятним.

Наразі OpenSea не змінила своєї позиції щодо питання роялті для творців, і війна за творців і трейдерів NFT, швидше за все, триватиме, а нові платформи, такі як Blur або Coinbase NFT, можливо, займуть перші місця.

Можливо вам буде цікаво

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини