Нетерплячі менші ряди ящиків накидаються на виведені з експлуатації кораблі Wan Hai

Фото: Мартіна Лі

Оппортуністичні оператори розхопили кораблі тайванського перевізника Wan Hai Lines виставити на продаж В червні.

Судна, кожне близько 1700 teu, побудовані в 2000 році Ван Хай 231, 2001 рік побудови Wan Hai 261, Wan Hai 262 і 263 і 2002 року побудови Wan Hai 265, 266 і 267.

У той час, Loadstar було сказано, що, на відміну від 10 старих суден, перероблених у лютому, ці кораблі можуть бути продані на злам або подальший обмін.

Представник компанії Wan Hai сказав The Loadstar, що зрештою кораблі не були продані для переробки, додавши: «Ці кораблі були продані на основі секонд-хенду (приватна угода)».

Вона додала, що окрім шести кораблів, ще одне судно 2001 року побудови, Wan Hai 261, було продано раніше.

Згідно з Linerlytica, існує великий інтерес до придбання для подальшого використання Ван Хай 261 як повідомляється, проданий стороні, пов’язаній з Глобальна лінія поля, одного з нових операторів, що зосереджується на послугах Східної Азії та Далекого Сходу Росії, за 7 мільйонів доларів США, що приблизно на 2 мільйони доларів перевищує вартість брухту. Він був перейменований Гонрайз і розгорнуто на службі GFL Китай-Балтійське море.

Зазначається, що індійська Abrao Group, яка займається внутрішніми контейнерними перевезеннями, придбала Ван Хай 267 1 серпня і перейменував його Абрао Кочін. Корабель, який є першим судном, яке належало Абрао, мав ринкову вартість 7,18 мільйона доларів у порівнянні з вартістю його брухту в 4,66 мільйона доларів.

Linerlytica каже Ван Хай 265 зараз не працює в Китаї, Ван Хай 265 було поставлено на якір біля Гонконгу з п’ятниці, поки дані відстеження суден показують Ван Хай 263 вчора прибув на переробну верф Zhoushan Changhong.

Ван Хай 262 і Ван Хай 266 все ще експлуатуються тайванським перевізником, але очікується, що вони будуть вилучені до кінця серпня.

Зацікавленість у купівлі з боку нестандартних операторів гарантує, що утилізація коробкових вантажів залишається нижчою за очікування. Linerlytica зазначила: «Сильний інтерес до купівлі більш старого тоннажу зберігає дуже низькі показники зламування: лише 59 суден, вартістю 112 670 teu, були зломлені цього року».

Можливо вам буде цікаво

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини