Несправність двигуна призвела до приземлення літаків Maersk Air Cargo, не слабкий попит

А останній звіт яке припускало, що Maersk Air Cargo намагається заповнити свої вантажні судна та призупинила деякі авіаперевезення, було спростовано.

У звіті йдеться про те, що через ринкові умови «лише один із трьох вантажних літаків 767-300 Maersk Air Cargo, придбаних безпосередньо у Boeing минулого року та переданих компанії Amerijet у Маямі для перевезень між Азією та США, був задіяний у службі доходів протягом певного періоду. протягом кількох тижнів».

Однак двигун одного зі свіжих заводських літаків 767-300F, який летів із Сеула в Анкоридж у січні, відмовив, коли літак зійшов зі злітно-посадкової смуги. Цей літак залишається на стоянці. Згідно з одним джерелом, інші два Boeing пройшли технічне обслуговування для забезпечення безпеки, що призвело до тимчасового заземлення.

«Maersk має великий попит», — сказало джерело. «У нього є клієнт, який міг би без проблем заповнити ці рейси Amerijet. Це лише несподівана технічна проблема».

Сам Maersk поки не відповів на запити про коментарі, за винятком того, що він прочитав статтю, «яка багато в чому базується на даних аеротрекерів, які іноді можуть бути трохи хитрими та спекулятивними».

У своєму останньому оновленому оновленні для Азії було зазначено: «Maersk Air Cargo планує запустити свою першу пряму авіакомпанію з Китаю в Європу в другій половині березня, розширюючи можливості рішень для клієнтів».

І ринок спостерігає невелике підйом, за даними Flexport, «зростання обсягів електронної комерції» в Північному Китаї, тоді як на півдні «ставки зростають через збільшення попиту, а пропозиція напружена через втечу скасування». Він також зазначив, що загальний попит зростає в Європі та «стабільний» експортний попит із США.

Maersk з його інтегрованою стратегією та тисячами клієнтів-відправників, здається, навряд чи буде паркувати чи літати літаки на основі примх тижневого ринку. Переважна більшість його потужностей знаходиться в руках DHL і UPS, а його 777s ще не прибули.

Повідомлення про смерть Maersk Air Cargo можуть бути чимось перебільшеним, якщо перефразувати Марка Твена.

Можливо вам буде цікаво

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини