Найкращий носій Yang Ming для ефективного викиду вуглецю – але не всі погоджуються

© Philippilosian Dreamstime.com.

Згідно з дослідженням Xeneta, Yang Ming є найбільш ефективним перевізником з викидів вуглекислого газу на торговій смузі Азія-Європа, але незалежний дослідник Searoutes.com ставить тайваньський перевізник на друге місце після HMM.

Те, що починалося як проект «героїв і лиходіїв» Xeneta — поспішно перейменований у «назування та славу» — використовує індекс вуглецевої ефективності Xeneta (CEI), CO2 еквівалент на тонно-милю, який різко відрізняється від вибраного IMO показника CII. Це дало дивовижні результати на шляху від Далекого Сходу до східного узбережжя Південної Америки в лютому.

Тепер Yang Ming був «названий і відомий» як найефективніший перевізник за інтенсивністю викиду вуглецю з показником CEI 76,5. CMA CGM, яка наполягала на LNG як стратегії скорочення викидів вуглецю, мала оцінку 83,2, тоді як Hapag Lloyd, що займає десяте місце, набрала 119,3.

Xeneta зазначила, що всі перевізники демонстрували вищі за середні рівні CO2, завдяки їх нездатності заповнити свої судини. На відміну від оцінки IMO CII, CEI стимулює перевізників працювати якомога повніше, оскільки це найбільш ефективний спосіб транспортування вантажу з викидом вуглецю.

Методологія CEI базується на даних Marine Benchmark і розраховується на основі даних AIS, включаючи швидкість, у поєднанні з модельованими факторами, такими як дані про погоду та коефіцієнт завантаження.

Xeneta зазначає, що Yang Ming спостерігав менше падіння обсягів, ніж його конкуренти, перевищивши середній показник на 10,8%, а також збільшив середній розмір суден, задіяних на торгах між Азією та Європою.

Але Сіроутс сказав Loadstar методологія “tradelane” була “не обов’язково оптимальною” для проведення широких визначень CO2.

«Коротше кажучи, у нас Ян Мін на другому місці, а не на першому місці», — пояснила віце-президент із продажів Searoutes Джоселін Хансен. «Дивлячись на CO2 на рівні торгової смуги не забезпечує достатньо інтелекту для використання даних для продуктивності, оскільки різниця CO2 на рівні пари портів настільки суттєво відрізняється».

Насправді дослідження Seaoutes у четвертому кварталі 22 року показали, що Yang Ming посів друге місце після HMM, а Maersk – третє. Про це заявив генеральний директор Searoutes доктор П’єр Гарро Loadstar: «Збільшення двох пар портів, наприклад, показує різні верхні трійки».

Між затокою Дачан і Роттердамом Searoutes знаходить MSC на першому місці, за ним йдуть HMM і Cosco; тим часом між Гаосюном і Осло Searoutes знаходить ONE, Hapag-Lloyd і Maersk на подіумі.

«Заповнювачі Tradelane… не відповідають істині», – сказав доктор Гарро.

Можливо вам буде цікаво

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини