Найбільші криптовалюти сьогодні на DEXTools – 科太币, Toshi, Kitty, Evil Pepe

Логотип DEXTools / Twitter DEXTools

У понеділок основні ціни на криптовалюту «блакитних фішок» перебувають під помірним тиском: біткойн (BTC) нещодавно знову опустився нижче 29 000 доларів США та очікує повторного тестування місячних мінімумів, а ефір (ETH) тестує 1800 доларів США та очікує повторного тестування свого 200 DMA.

Схоже, немає жодних новин, що сприяють зниженню цін, і трейдери, ймовірно, отримають певний прибуток перед публікацією довгоочікуваного щомісячного звіту про інфляцію Індексу споживчих цін у США пізніше цього тижня.

Однак важливо, Bitcoin і Ефір обидва наближаються до повторного тестування своїх висхідних трендів 2023 року, прорив нижче якого може свідчити про ведмежий зсув у короткостроковій динаміці ринку, навіть якщо фундаментальні каталізатори не вимагають руху нижче.

Оскільки криптовалюта «блакитні фішки» перебуває під тиском, криптотрейдери, які шукають кращих перспектив короткострокового прибутку, продовжують звертатися до мем монета/сіткойн ринку.

Ось деякі з найкращих результатів понеділка за DEX Tools.

科太币 (科太币)

Монета під назвою 科太币, що в перекладі з китайської означає «Прив’язка», протягом останніх трьох днів зростала вище, і, згідно з Інструменти DEXпідвищився на 900% за останні 24 години.

При поточній ціні $0,000000013 xxx тепер приголомшливий у 2600 разів порівняно з початковою ціною децентралізованої біржі (DEX) $0,000000000005.

Його загальна ринкова капіталізація наразі становить приблизно 5,5 мільйона доларів США, понад 2800 власників і близько 400 000 доларів ліквідності, хоча ця ліквідність не є заблокованою, тому трейдерам слід побоюватися можливого розриву.

Контракт 科太币 було перевірено GoPlus на DEXTools, і вони визначили одне сповіщення – у контракті є функція, яка дозволяє творцю обмежити максимальну кількість транзакцій або максимальну позицію токена для однієї адреси.

Це означає, що будь-який деген, який хоче перейти до 科太币, повинен знати, що він може легко втратити все, якщо емітент токена захоче обмежити їхній гаманець.

Таким чином, 科太币 залишається дуже ризикованою ставкою.

Тоші (ТОШІ)

Мем-монета Toshi на тематику котів була запущена раніше того ж дня, і за останні кілька годин вона отримала величезний розмах.

Востаннє він торгувався близько $0,0000009, що в 6 разів вище порівняно з початковою ціною DEX, яка була ближче до $0,00000013, і тепер має ринкову капіталізацію близько $190 000, а 24-годинний обсяг торгів також близько $200 000.

Токен має майже 200 000 доларів ліквідності, хоча він не заблокований, і трохи більше 200 власників.

Згідно Інструменти DEXGoPlus не виявила жодних аспектів контракту токена, хоча поки що невідомо, чи є він податок на купівлю чи продаж.

Кітті (КІТІ)

Інша монета-мем на тематику котів під назвою Kitty також набула популярності в понеділок.

Кітті зростає з моменту запуску два дні тому, набравши понад 400% за останні 24 години, згідно з Інструменти DEX.

Остання його ринкова капіталізація становила близько 120 000 доларів США, а обсяги торгів за останні 24 години становили близько 90 000 доларів США.

Трейдери цієї монети повинні остерігатися її дуже низької ліквідності лише близько 20 000 доларів США та здатності емітента токенів потенційно встановлювати обмеження на транзакції, як виявлено GoPlus під час аудиту контрактів.

Злий Пепе (EVILPEPE)

Злий Пепе сильно повертається після досягнення найнижчого рівня на вихідних на рівні близько $0,00007 за токен.

EVILPEPE минулого разу коштував близько $0,00035, що в 5 разів більше порівняно з цими останніми мінімумами та майже на 300% за останні 24 години.

Токен очікує потенційного повторного тестування своїх історичних максимумів, досягнутих минулого тижня в районі $0,0006, і може стати причиною значного зростання.

Ринкова капіталізація токена наразі становить близько 2,3 мільйона доларів США, близько 3200 власників і майже 700 000 доларів США обсягом торгів за останні 24 години.

Важливо те, що Evil Pepe зафіксував ліквідність у розмірі майже 500 000 доларів США, а це означає, що трейдерам не потрібно хвилюватися про можливе витягування килимка.

Крім того, токен має показник DEXTscore 99/99, і GoPlus не виявив жодних проблем із контрактом на токени, що означає, що він майже напевно не є шахрайською монетою.

З варіаціями Pepe Coin, які добре показали себе за останні місяці, Evil Pepe є хорошим кандидатом для прокачування.

Відмова від відповідальності: крипто — це клас активів із високим ризиком. Ця стаття надається в інформаційних цілях і не є порадою щодо інвестицій. Ви можете втратити весь свій капітал.

Можливо вам буде цікаво

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини