Нарешті було оприлюднено двох гарантів облігацій засновника FTX Сема Бенкмана-Фріда – тут оприлюднено судові документи

Сем Бенкман-Фрід. Джерело: скріншот відео, Forbes / YouTube

Двом таємничим підписантам облігації засновника FTX Сема Бенкмана-Фріда вдалося довго приховувати свої особи, але новий суд документів нарешті показали, хто вони.

Двоє раніше невідомих осіб – Андреас Пепке та Ларрі Крамер. Пепке є старшим науковим співробітником Стенфордського університету, а Крамер раніше працював деканом Стенфордської юридичної школи.

Батьки Бенкмана-Фріда Джозеф Бенкман і Барбара Фрід є професорами права в Стенфордському університеті.

Згідно з нещодавно оприлюдненими документами, Пепке та Крамер внесли 200 000 доларів США та 500 000 доларів відповідно, щоб забезпечити звільнення Бенкмана-Фріда з в’язниці.

Найбільша досудова застава на пам’яті

Бенкман-Фрід був звільнений з в’язниці у грудні минулого року після розміщення застави на 250 мільйонів доларів у суді Нью-Йорка. Величезний розмір застави викликав здивування, і тоді прокурор США Ніколас Рус заявив, що ця застава була найбільшою досудовою заставою, яку він міг пригадати.

Єдиними відомими співпідписантами облігації на момент звільнення Бенкмана-Фріда були його батьки, які поставили свій будинок у Пало-Альто, штат Каліфорнія, як заставу для облігації.

Враховуючи, що відносно скромний будинок не коштує близько 250 мільйонів доларів, однак довго було незрозуміло, яку роль відіграли двоє додаткових співавторів у забезпеченні звільнення Бенкмана-Фріда. Однак тепер виявляється, що додаткових 700 000 доларів, внесених двома особами, було достатньо, щоб задовольнити вимоги щодо облігації.

А звіт з The Daily Beast у середу вказав, що юридична команда Бенкмана-Фріда боролася проти численних спроб ЗМІ розкрити, хто були додатковими співпідписниками. Проте врешті-решт вони вирішили не оскаржувати рішення судді у справі про розкриття імен, йдеться у звіті з посиланням на особу, знайому з цим питанням.

Дружба з батьками Бенкмана-Фріда

У заяві, наданій в CoinDesk у середу Ларрі Крамер сказав, що саме його близька дружба з батьками Бенкмана-Фріда змусила його підписати та внести півмільйона доларів на облігацію.

Крамер пояснив, що Джозеф Бенкман і Барбара Фрід запропонували допомогу, коли його власна родина боролася з раком, і тому він хотів підтримати їх, «поки вони стикаються з власною кризою».

«Мої дії залежать від моєї особистої якості, і я не маю ніяких ділових відносин або зацікавленості в цьому питанні, окрім допомоги нашим відданим і непохитним друзям. У мене також немає жодних коментарів чи позиції щодо суті самої юридичної справи, для чого буде проводитись судовий розгляд», — цитують слова Крамера.

Сем Бенкман-Фрід був заарештований на Багамських островах, де була штаб-квартира його біржі, 13 грудня. Спочатку його утримували в країні сумнозвісний центр ув’язнення Фокс Хіллперед тим як бути екстрадований до США і звільнений під заставу.

Він має не визнав себе винним у кримінальному обвинуваченніале визнав, що під час його керівництва FTX були допущені певні помилки.

Можливо вам буде цікаво

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини