MSC знову закриває петлю Swan Азії та Європи, але все може бути краще

Фото: © VanderWolfImages | Dreamstime.com

Цього тижня MSC знову заблокує свою автономну петлю Swan з Азії в Північну Європу через, за ​​її словами, «уповільнення попиту».

Це вже третій тиждень поспіль, як перевізник скасовує послугу Swan, і вантажовідправники починають сумніватися, чи буде вона призупинена, хоч і тимчасово.

«Це досить незвично для перевізника порожній цикл тиждень за тижнем», — сказав директор британського експедитора Loadstar. «Можливо, MSC відкладе цю послугу на другий план, доки попит не покращиться».

Петля Swan/AE2 2M була призупинена під час пандемії та не була відновлена ​​MSC і Maersk, коли попит відновився. Однак у травні MSC вирішив повернути його як окрему петлю поза угодою про спільне використання суден.

Незважаючи на прогалини, MSC оголосив, що з кінця серпня він додасть Пусан у Південній Кореї та німецький порт Бремерхафен до маршруту Swan, «щоб задовольнити попит клієнтів».

Alphaliner сказав, що доповнення «повинні допомогти заповнити 13 000-14 000 теу кораблів, які MSC номінувала для наступних рейсів з Азії».

Тим часом 13 988 teu MSC Deila залишатиметься на якорі ще тиждень, доки служба Swan не відновиться або поки її не буде передислоковано деінде.

Інший контакт з NVOCC припустив, що гасіння могло бути спрямоване на підтримку підвищення ставки FAK MSC, оголошеного 3 серпня. Нові базові ставки FAK з Азії до Північної Європи від сьогодні становлять: $947 за 20 футів; і $1694 за 40 футів. До тарифів враховуються додаткові збори за бункерування та ECA (зона контролю викидів).

Перевізники на торговій смузі досягли певного успіху у впровадженні GRI від 1 серпня, що спричинило стрибок індексів спотових ставок на контейнери. Проте вчорашній коментар до Індексу контейнерних перевезень Нінбо (NCFI) свідчить про те, що вплив підвищення ставок може бути короткочасним.

«Місця на європейському маршруті загалом достатньо, і перевізники знизили тарифи на фрахт, щоб спробувати залучити вантаж», — йдеться в повідомленні.

Тим не менш, з’являються певні позитивні моменти попиту, які можуть допомогти судноплавним компаніям не тільки зберегти серпневий приріст GRI, а й спонукати їх домагатися ще одного підвищення у вересні.

Дійсно, минулого тижня під час презентації прибутків Hapag-Lloyd у другому кварталі генеральний директор Рольф Хаббен Янсен мав певний оптимізм щодо помірного зростання попиту в пік сезону. Він сказав: «Коли я дивлюся на навантаження, які ми мали за останні десять тижнів, вони зросли порівняно з попереднім роком, і ми також бачимо більше випадків, коли ми справді заповнені, і тепер ми наближаємося до того, щоб перекачувати вантаж.

«Ми не єдині, хто бачить це, тому ви бачите спотові ставки, що підвищуються на низці ключових угод. Питання в тому, як довго це триватиме, і, звичайно, ви дізнаєтесь про це лише тоді, коли це закінчиться», – додав він.

Можливо вам буде цікаво

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини