MSC збирає замовлення на ще десять неопанамаксів LNG

Враження художника. Джерело: China International Marine Containers

MSC продовжує зміцнювати свої позиції як найбільшого у світі лінійного оператора, замовивши цього місяця на міжнародній верфі Zhoushan Changhong десять кораблів місткістю 10 300 теу.

Подібно до десяти суден місткістю 11 500 тей MSC, замовлених на тій самій верфі в грудні з поставкою в 2025-2026 роках, останні новобудови працюватимуть на зрідженому природному газі, що підтверджує, що лідер швейцарсько-італійського ринку віддає перевагу природному газу, навіть якщо такі конкуренти, як Maersk і CMA CGM, віддають перевагу природному газу. вибір двигуна на метанолі.

Дані Clarksons показують, що 60 із 74 контейнеровозів, які MSC має на замовлення, працюють на зрідженому природному газі (LNG), тоді як інші є фідерними суднами, що працюють на звичайному паливі.

Судна місткістю 11 500 теу є найбільшими з тих, що були побудовані компанією Zhoushan Changhong, де більше 75% із 46 у книзі замовлень є контейнеровозами для клієнтів, включаючи Navios, дочірню компанію MSC Log-in Logistica та X-Press Feeders.

За оцінками, останні замовлення MSC будуть доставлені з 26 півріччя до 2027 року. Ціна не розголошується, але вона оцінюється в 115 мільйонів доларів за кожне. Вартість новобудов на верфі вартістю 11 500 теу на замовлення MSC оцінюється приблизно в 117 мільйонів доларів.

Чжоушань Чанхун сказав, що останні новобудови MSC базуватимуться на проектах Інституту проектування та дослідження океану China International Marine Containers, які мають найбільший резервуар для СПГ типу C.

Маючи довжину майже 300 метрів і ширину 45,6 метра, вони будуть найбільшими, які зможуть увійти в Чорне море через Турецьку протоку, а їхній індекс енергоефективності (EEDI) приблизно на 50% нижчий за суворі обмеження Міжнародної морської організації. Незважаючи на те, що кораблі працюють на зрідженому природному газі, вони сконструйовані таким чином, щоб вони могли працювати на аміаку та метанолі, щоб досягти нульових викидів вуглецю.

Дані Alphaliner показують, що зараз MSC управляє 774 кораблями на понад 5,2 млн. теу, включаючи 276 суден, що належать, на понад 2,48 млн. теу. Його портфель замовлень включає 116 кораблів водотоннажністю понад 1,44 млн. теу, включаючи деякі, які будуть прив’язані до довгострокових чартерів.

Можливо вам буде цікаво

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини