MSC приєднується до розвалу суден, але надлишок потужностей все ще є перспективою

MSC Floriana Фото: VesselFinder

MSC збирається знищити контейнеровоз вперше за майже чотири роки, оскільки кількість руйнувань у цьому секторі продовжує зростати на тлі слабкого ринку вантажних перевезень.

Linerlytica повідомила вчора, що 1986 року побудови, 1911 teu MSC Флоріанащо обслуговує швейцарсько-італійський лайнер-гігант у середземноморському сполученні, було продано за 4,56 мільйона доларів США, або 520 доларів США за лдт, для переробки в Аланзі, Індія.

Бази даних доставки показують, що MSC придбала MSC Флоріана за 25 мільйонів доларів у вересні 1994 року, перш ніж продати його Niki Shipping за нерозголошену ціну в грудні 2019 року на основі зворотної оренди. У листопаді 2021 року, коли MSC нарощувала свій флот на тлі історично високих фрахтових ставок, вона викупила судно.

Останній раз MSC продавав кораблі для переробки в 2019 році: 1990 року побудови, 1743 teu MSC Роніт і 1989 року побудови, 2 553 teu MSC Мірелла.

Дані Linerlytica показують, що з початку цього року 13 кораблів (18 553 ТЕУ) було продано на знесення, після чого лише сім суден переробили 5 815 ТЕУ минулого року. Однак цього недостатньо для відновлення рівноваги попиту та пропозиції на ринку, йдеться в повідомленні.

«Темпи утилізації необхідно прискорити, перш ніж це істотно вплине на загальну кількість автопарку», – додав Linerlytica.

Інші лінійні оператори, які цього року продали кораблі для переробки, включають Maersk, Evergreen, Straits Orient і Shreyas, а також Wan Hai, яка здала на металобрухт 10 старих суден.

VesselsValue повідомила, що минулий місяць був найактивнішим утилізацією з липня 2020 року, причому всі коробкові кораблі, перероблені досі, були побудовані в 1990-х роках.

Компанія Global Marketing Systems, що базується в Дубаї, головний покупець суден для переробки за готівку, повідомила вчора, що її основні постачання продовжують надходити з сектору фідерних контейнерів, але поки що прибуло кілька панамаксів. Брак доларів США в Бангладеш і Пакистані продовжує робити Індію першим вибором для переробки суден.

Саймон Хіні, старший менеджер з дослідження контейнерів у Drewry, розповів Loadstar цього року можна було б переробити до 600 000 ТЕУ, додавши: «Однак, незважаючи на те, що цей рівень близький до рекордного рівня, оскільки цього року обсяги поставок замовлень дуже великі, а попит падає, ми не думаємо, що ринок зможе уникнути надлишку потужностей .”

Можливо вам буде цікаво

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини