Морським і залізничним перевізникам потрібно більше співпрацювати, кажуть вантажовідправники

Перевізники повинні стати більш активними партнерами в ланцюгах постачання своїх клієнтів і визнати, що «це не все в транспорті».

Про це розповів директор Global Shippers Forum Джеймс Хукхем (на фото). Loadstar досвід, отриманий під час пандемії, підкреслив «рівень відстороненості» між перевізниками, особливо морськими та залізничними, та потребами їхніх клієнтів.

«Існує питання, яке я одержую набагато більше від вантажовідправників через короткозорість своїх партнерів-перевізників, що, у свою чергу, впливає на ланцюги поставок їхніх клієнтів», — сказав пан Хукхем.

«Перевізники сприймають своїх клієнтів як «вантажовідправників» і, отже, займаються виключно доставкою, але їхні клієнти сприймають перевізників як одного з багатьох постачальників послуг, на яких вони покладаються, щоб доставити свої товари на ринок, але на відміну від інших постачальників послуг, перевізники як правило, менше співпрацюють».

Він сказав, що авіація продемонструвала набагато більшу готовність адаптуватися до потреб клієнтів, і підкреслив зміни, які були внесені в способи транспортування швидкопсувних продуктів і фармацевтичних препаратів як доказ.

Крім того, за його словами, вантажовідправники стали набагато активніше говорити про винятки, які надаються перевізникам щодо політики конкуренції, і багато хто запитував: «чому ми повинні дотримуватися правил, а вони ні?».

«Ми просимо, щоб перевізники стали частиною ланцюжка поставок, а не були відокремленими постачальниками послуг», — пояснив містер Хукхем.

«Це означає дивитися через паркан на інші галузі, щоб побачити, як вони відповідають певним вимогам. Візьміть як приклад декарбонізацію та подивіться, як цього досягає автомобільна промисловість, а потім візьміть уроки, отримані в цьому секторі, і застосуйте їх до транспорту».

Можливо вам буде цікаво

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини