Майнери біткойнів готуються до майбутнього зростання труднощів перед обличчям невизначеності ринку

Джерело: AdobeStock / Photocreo Bednarek

Bitcoin (BTC) майнери готуються до ще одного коригування складності цього тижня, оскільки обчислювальна потужність, необхідна для видобутку нових монет, досягає найвищого рівня в історії.

Наступне коригування складності, яке, як очікується, відбудеться в п’ятницю, 10 березня, підніме рівень складності з 43,05 T до 44,46 T, згідно з оцінками постачальника даних криптомайнінгу CoinWarz.

Джерело: CoinWarz

Очікуване збільшення підніме складність видобутку нових біткойнів до ще одного історичного максимуму. І це незважаючи на те, що він уже знаходиться на рекордно високому рівні після постійного підвищення рівня складності з другої половини 2022 року.

Рівень складності майнінгу Bitcoin. Джерело: CoinWarz

Хешрейт продовжує зростати

Підвищення рівня складності майнінгу біткойнів зазвичай відбувається після збільшення швидкості хешування в мережі – обсягу обчислювальної потужності, призначеної для видобутку біткойнів у всьому світі. Коли хешрейт зростає, складність також зростає, щоб гарантувати, що блокчейн підтримує середній час 10 хвилин між кожним видобутим блоком.

З червня 2021 року хешрейт мережі біткойн стабільно зростав. Це вперше перетнув позначку 300 EH/s наприкінці січня цього року, а потім досяг ще одного історичного максимуму близько 400 EH/s наприкінці лютого.

Нещодавно 2 березня хешрейт знову наблизився до свого історичного максимуму, досягнувши 385 EH/s, показали дані CoinWarz.

Зростання хешрейту вважається ознакою адаптації мережі та підвищує безпеку мережі біткойн і стійкість до різних форм атак. З цієї причини біткойн вважається найбезпечнішою криптовалютою на ринку.

Хешрейт мережі Bitcoin. Джерело: CoinWarz

Борються шахтарі

Як прямий результат збільшення труднощів, майнери обов’язково отримають ще більше скорочення прибутку. Не дивно, що це може бути важко для багатьох найбільших гірничодобувних компаній після ведмежого ринку, який триває вже більше року.

Раніше в цьому місяці великий публічний майнер біткойнів Riot Blockchain повідомили прибуток, який показав, що компанія втратила понад півмільярда доларів на своїй діяльності з видобутку в 2022 році. Збиток був набагато більшим, ніж збиток у 15,4 мільйона доларів, про який компанія повідомила за 2021 рік, незважаючи на те, що вона виробила набагато більше BTC у 2022 році.

Залишається побачити, як Riot та інші великі майнінгові компанії впораються з продовженням зростання труднощів з видобутком біткойнів цього року та зростанням вартості енергії.

Можливо вам буде цікаво

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини