Mastercard запускає форум для гравців криптоіндустрії для обговорення CBDC

Джерело: AdobeStock / Emagnetic

Платіжний гігант Mastercard створив форум для сприяння обговоренням і співпраці між гравцями індустрії у сфері криптовалют щодо цифрові валюти центрального банку (CBDC).

в публікація в блозі в четверMastercard повідомила, що партнерська програма CBDC вже залучила ключових учасників, таких як пульсація, Вогнеблокиі Consensys.

Основною метою цієї програми є сприяння діалогу та заохочення інновацій та ефективності в галузі.

«Ми віримо у вибір платежів і в те, що сумісність різних способів здійснення платежів є важливою складовою процвітаючої економіки», — сказав Радж Дхамодхаран, керівник відділу цифрових активів і блокчейну Mastercard.

«Оскільки ми дивимося вперед у майбутнє, орієнтоване на цифрові технології, дуже важливо, щоб цінність, яка зберігається як CBDC, була такою ж простою у використанні, як і інші форми грошей».

Хоча CBDC відрізняються від криптовалют, вони мають схожість і потенційно можуть базуватися на технології блокчейн, яка лежить в основі таких популярних криптовалют, як біткойн.

Mastercard має значний досвід впровадження інновацій у секторі цифрових активів, зокрема у сфері CBDC.

Раніше цього року компанія представила передплачену картку на Багамських островах, щоб спростити використання першої в країні CBDC.

Крім того, Mastercard нещодавно оголосила про плани створити тестовий стенд у Сполученому Королівстві для вивчення токенізованих банківських депозитів.

Зрештою тестовий стенд включатиме CBDC і регульовані стейблкойни, демонструючи прихильність компанії досліджувати нові технології у фінансовій галузі.

Майже всі країни вивчають CBDC

Перехід від Mastercard стався, оскільки багато країн розглядають можливість оцифрування своїх валют із запуском CBDC.

За даними по Трекер CBDC114 країн, що становлять понад 95 відсотків світового ВВП, наразі вивчають CBDC.

Крім того, понад 10 країн запустили пілотні програми для CBDC, зокрема такі країни, як Багами, Камбоджа, Китай і Нігерія мати діючі CBDC.

Ще в липні президент РФ Володимир Путін офіційно підписав вексель який запровадить цифрову версію національної валюти країни.

Законопроект дозволить центральному банку країни розпочати тестування CBDC з 1 серпня.

Варто зазначити, що США є однією з небагатьох країн, які не мають підтверджених планів щодо запуску цифрової валюти.

Однак країна просунулася вперед із оптовим (міжбанківським) CBDC.

Тим часом Mastercard є прихильником технології блокчейн.

У травні сказав платіжний гігант Крипто і блокчейн корисні та можуть принести набагато більше цінності фінансовій індустрії в цілому, але лише тоді, коли вони вирішують питання безпеки та простоти використання з метою зміцнення довіри.

Минулого року компанія ім запущено Start Path Crypto, глобальна програма залучення, щоб допомогти стартапам, що працюють на блокчейні, криптовалюті та цифрових активах, масштабуватися.

Можливо вам буде цікаво

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини