Марк Сатч повертається до Індії як новий CCO в CarGo компанії Indigo

Марк Сатч, досвідчений керівник Cathay Cargo, який недовго працював у CMA CGM Air Cargo, повернувся до Індії, де він провів останні роки роботи в Cathay.

Він обійняв посаду міжнародного комерційного директора у вантажному підрозділі недорогого перевізника Indigo, CarGo.

Схоже, Indigo починає залучати міжнародні таланти. Її очолює Пітер Елберс, колишній президент і генеральний директор KLM. Компанія також інвестувала у вантажні літаки: перший A321F був доставлений у листопаді, а наступного місяця – ще один. Її перший міжнародний вантажний рейс був між Калькуттою та Янгоном.

Пан Сатч провів п’ять років регіональним генеральним менеджером Cathay у Південній Азії, Близькому Сході та Африці, базуючись у Мумбаї. До цього він працював у відділі продажів та маркетингу вантажних автомобілів GM у Гонконзі. Він залишив перевізник у 2022 році та влаштувався на посаду CCO в авіакомпанії CMA CGM, але пішов лише через п’ять місяців, коли судноплавна компанія вирішила передати деякі свої функції AF-KLM.

«Це чудова можливість збільшити частку індійських перевізників в імпорті та експорті повітряних вантажів у країні», — сказав пан Сатч. «Indigo є однією з найбільших авіакомпаній у світі за флотом і перевезеннями, а також має зростаючу міжнародну мережу».

Індія нарешті, схоже, серйозно ставиться до свого авіаційного та вантажного сектору. Air India, що належить Tata Group, не тільки переживає своєрідне відродження замовлення на 470 літаків, але Jet Airways також знову зростає і може замовити 100 літаків. Крім того, з’явилися нові оператори вантажних перевезень, такі як Pradhaan Air Express, а Amazon Air також вийшла на ринок.

Можливо вам буде цікаво

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини