Maersk також скасовує збори, оскільки доступ турецької допомоги залишається обмеженим

Кредит WK Webster

Компанія Maersk оголосила, що також скасує затримання та демередж (D&D), зміну пункту призначення (COD) і збори за скасування турецького вантажу в портах навколо регіону, що постраждав від землетрусу.

За словами датського перевізника, до 23 лютого стягнення вантажів у Мерсін та Іскендерун буде призупинено.

Страхова група Club North опублікувала оновлену інформацію про ситуацію в Туреччині та Сирії, повідомляючи про триваючі збої на південних терміналах Туреччини.

У ньому сказано, що порти Іскендеруна залишаються закритими, додавши: «Досі існують труднощі з отриманням детальної інформації від людей на землі через логістичні наслідки землетрусів для інфраструктури».

Однак Генеральний морський директорат порадив, щоб судна, які очікують причалу в порту Лімак, Іскендерун, прямували в інші порти.

«Морське управління Туреччини повідомило в п’ятницю, що понад 1000 контейнерів, які загорілися, «відокремлюються», і що «відновлення порту почнеться швидко».

Консалтингова компанія WK Webster заявила, що фотографії масштабів пожежі свідчать про те, що багато контейнерів згоріло, але додала: «Вантаж, розміщений в інших контейнерах поблизу пожежі, ймовірно, постраждав від тепла, диму та води».

До п’ятниці більшість портових терміналів для наливних та наливних вантажів знову відкрилися, але трубопровід для нафти з Каспійського моря до Джейхана залишається закритим.

MSC повідомив у п’ятницю: «Внутрішня інфраструктура в цьому районі, включаючи дороги та залізницю, постраждала, дорожній рух перевантажений, а залізниці до Кайсері та Коньї закриті».

Можливо вам буде цікаво

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини