Maersk повідомляє про «значні затримки» після аварії на чеській залізниці

© Володимир Серебрянський

Компанія Maersk повідомила про «значні затримки» на залізниці після аварії в Чехії в середу, коли пасажирський потяг зіткнувся з вантажним.

Вантажний поїзд, що прямував з Братислави в Бремерхафен, перевозив вантаж Maersk. Компанія Maersk повідомила, що рух потягів між Костеніце та Пардубіце призупинено.

У ньому повідомляється: «Ремонт вузла займе кілька днів, а альтернативні маршрути за межами Пардубіце наразі неможливі через постійні збої, як повідомив Центральний диспетчер Чеських залізниць (SŽ)».

У ньому додано: «Стикувальні поїзди до/з Брно та Паскова також постраждали, і клієнтів просять стежити за останніми оновленнями статусу поїздів на e-maersk.eu». Він сказав, що оцінює будь-які пошкодження контейнерів.

У Maersk на той час на маршруті було кілька поїздів:

BABBRV240605 – учасник ДТП, зупинений на час розслідування
BUDBRV240605 – поїзд зупинився в Кутах, подальше відправлення розглядається
BRVBUD240603 – потяг відхилено через Дрезден, очікуються великі затримки
MZKBAB240606 – очікується інформація від постачальника послуг

Чеські ЗМІ повідомляють, що зіткнення сталося, коли пасажирський поїзд не зупинився на червоне світло. Однак, як повідомляє Idnes.cz (через Google Translate): «Стан колії та особливо засоби безпеки на ділянці залізничного вузла, що будується, не полегшили роботу машиніста. Новий європейський пристрій безпеки досі не працює на ділянці, а оригінальний пристрій безпеки лінії вже було скасовано з огляду на нову систему на маршруті».

Девід Філіпп з компанії CityRail сказав Zdopravy.cz: «Відсутній запобіжний пристрій не обов’язково запобіг би аварії, але значно зменшив би ризик її виникнення».

В результаті аварії загинуло четверо людей, близько 30 отримали поранення.

Maersk сказав: «Ми глибоко стурбовані цим інцидентом і уважно стежимо за ним. Наші думки залишаються з усіма причетними до трагічної аварії. Наші команди продовжують підтримувати тісний зв’язок із місцевими чиновниками, щоб інформувати клієнтів про нову інформацію, щойно вона стане доступною».

Жодного, якщо його персонал був на борту поїзда.

Можливо вам буде цікаво

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини