Maersk оштрафовано за звільнення інформатора, який повідомив про проблеми з безпекою

Фото: VesselFinder

Відділення Maersk у США зобов’язали виплатити понад 700 000 доларів співробітнику, звільненому після скарги на безпеку судна до берегової охорони США.

Управління охорони праці та гігієни праці (OSHA) Міністерства праці США присудило неназваному моряку 250 000 доларів США у вигляді штрафних збитків, а також 457 759 доларів США як компенсацію за заробітну плату, відсотки та компенсаційні збитки, визнавши звільнення 2021 року незаконним.

OSHA зазначила: «Федеральний закон захищає право моряка повідомляти про проблеми з безпекою регулюючим органам, цей факт повинен знати кожен роботодавець морської галузі та власник судна.

«Невизнання цих прав може прищепити культуру залякування, що може призвести до катастрофічних або смертельних наслідків».

Моряк повідомив про низку проблем, перебуваючи на борту 4157 teu Сафмарин Мафадізараз Maersk Теннессі(на фото), включаючи несправності механізму розблокування рятувальних шлюпок, витоки та зламані розетки.

У відповідь Maersk призупинила роботу моряка в грудні 2020 року, а в березні наступного року розірвала контракт, стверджуючи, що викривач порушив політику компанії, подавши скаргу без попереднього повідомлення компанії.

Контр-адмірал берегової охорони США Уейн Арґуін сказав: «Ми закликаємо всіх у морській сфері підтримувати та дотримуватися цих заходів захисту. Відкрита та прозора культура безпеки в морській галузі є життєво необхідною для захисту життя моряків і населення. Разом ми можемо зробити морську роботу безпечною для всіх».

Можливо вам буде цікаво

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини