Maersk може бути фрахтувальником квартету, що працює на метанолі, замовленого в Японії

Малюнок: суднобудування Tsuneishi

Компанія Maersk Line була пов’язана з чотирма новобудовами на 5900 теу, введеними в експлуатацію на японському суднобудівному заводі Tsuneishi Shipbuilding цього місяця.

За даними Linerlytica, метанолові судна були замовлені японським постачальником тоннажу Nissen Kaiun, а ринкові джерела вказують на те, що судна були укладені на підставі довгострокового чартеру з Maersk.

Ціна новобудови не розголошується, але оцінюється в 80 мільйонів доларів за судно.

Кожне судно може перевозити до 5915 teu у трюмі та на палубі, а також до 1400 рефрижераторів. Tsuneishi сказав, що їхні основні двигуни та всі генератори, що постачаються HD Hyundai, можуть працювати на зеленому метанолі.

Прес-секретар Maersk заявив, що данська група не коментує «ринкові чутки». Компанія Nissen Kaiun, яка володіє 52 кораблями, має 16 суден вартістю від 2800 до 13000 теу, зафрахтованих датським оператором.

Про це заявив аналітик Linerlytica Тан Хуа Джу Loadstar кораблі могли бути розгорнуті для торгівлі всередині Європи.

Минулого тижня Alphaliner повідомила, що більше фідерних кораблів азіатської побудови розгортається на внутрішньоєвропейських маршрутах, оскільки існуючий фідерний флот старіє, а європейські суднобудівники в основному припинили будівництво коробкових кораблів.

У середу консультант заявив, що поштовх до декарбонізації спонукав операторів лінійних перевезень замовляти більше новобудов, які працюють на альтернативних видах палива, незважаючи на складні ринкові умови. Зараз портфель замовлень досяг рекордного рівня – 7,88 млн. teu, тобто співвідношення портфеля замовлень до флоту становить 29%.

Трохи більше половини новобудов, введених в експлуатацію цього року, працюють на метанолі, а 31% — на СПГ.

Нещодавно доставлено 2136 teu Лаура Мерск є єдиним кораблем, що працює на метанолі, який зіткнувся з водою. Цього року компанія Maersk, яка чітко заявила про свою схильність до використання метанолу як альтернативного палива, безпосередньо замовила 24 судна, останнє замовлення на шість суден місткістю 9000 тей у Yangzijiang Shipbuilding.

Датська лінія також веде переговори з верфями щодо 15 суден, що працюють на метанолі, місткістю 3500 теу.

Перевірити Пояснення Loadstar на суднах, що працюють на метанолі

Можливо вам буде цікаво

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини