Мадейра запускає біткойн-бізнес-центр для стимулювання регіональних інновацій

Джерело: Pixabay

Президент Мадейри Мігель Альбукерке разом із принцом Сербії Філіпом офіційно оголосили про створення бізнес-центру біткойн для сприяння інноваціям у регіоні.

Це оголошення було зроблено сьогодні під час бесіди біля каміна на другий день події Bitcoin Amsterdam 2023.

Президент Альбукерке заявив, що інновація була створена, щоб стимулювати розвиток технологій і біткойнів, приділяючи особливу увагу заохоченню потенційної співпраці та партнерства.

Крім того, він наголосив на відкритому та інклюзивному підході центру, тепло вітаючи різноманітні внески різних зацікавлених сторін у сфері криптовалют.

Президент також наголосив на прагненні Мадейри змінити свій економічний ландшафт, щоб пристосувати учасників сектору біткойнів, включаючи технологічні компанії, ініціативи та підприємства.

Ця проактивна позиція відображає відданість регіону сприйняттю ландшафту цифрової валюти, що постійно розвивається.

Тим часом принц Філіп висловив оптимізм щодо прийняття регіоном Bitcoinописуючи це як «технологію майбутнього».

До анонсу Bitcoin Amsterdam 2023 день-два Філіп був наполегливим прихильником Прийняття біткойна і розповіла законодавцям у всьому світі про переваги внутрішнього активу.

Крипто-політики Мадейри готуються до правил MiCA

Під час Конференція Bitcoin 2022 у Маямі президент Альбукерке зробив важливу заяву, виявивши намір Мадейри стати національною державою, заснованою на біткойнах.

Він підкреслив свою непохитну віру в майбутнє біткойна та заявив, що інвестори, які мають справу з цим активом у регіоні, будуть звільнені від податку на доходи фізичних осіб.

На початку цього року делегація ентузіастів біткоіну ​​відвідала регіон, щоб поділитися думками щодо його розвитку з президентом.

Це був значний крок до прийняття активів задокументованощо демонструє непохитну підтримку Мадейри майбутнього біткойнів у світовій криптоспільноті.

Хоча криптополітика регіону щодо податків і ліцензій є доброзичливою, вона забезпечує правову ясність для зацікавлених сторін і бореться з такими загрозами, як оманливі інвестиційні схеми та шахрайство.

Однак чи потребують зв’язки Мадерії з Європою суворі політики для контролю над криптоландшафтом, залишається невідомим.

5 жовтня в Європейське управління з цінних паперів і ринків (ESMA) звільнений 307-сторінковий консультативний документ.

Нормативний документ є важливою віхою в поточних зусиллях ЄС щодо регулювання сектору криптовалют, що розвивається, забезпечуючи ясність і структуру.

Структура ESMA зосереджується на інформації та відгуках зацікавлених сторін щодо п’яти важливих аспектів Регулювання ринків криптовалютних активів (MiCA).

Ці сфери включають стійкість технології блокчейн, розкриття внутрішньої інформації, заходи щодо прозорості торгівлі, технічні вимоги до білого документа та ведення записів для послуг криптоактивів (CASP).

Фінансовий орган ЄС подасть проекти технічних стандартів до Європейської комісії до 30 червня 2024 року після врахування відгуків від зацікавлених сторін і гравців галузі.

Тим не менш, криптовалютні правила Мадейри, здається, контролюються, оскільки вони забезпечують ясність для інвесторів і криптоцентричних платформ, одночасно прагнучи запобігти шахрайству на всіх ринках.

Можливо вам буде цікаво

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини