Lufthansa Cargo приносить вибачення клієнтам, оскільки призупиняє бронювання після збою ІТ

© Якуб Руткевич

Lufthansa Cargo була змушена глобально призупинити бронювання для всіх відправлень вантажів до Франкфурта та Мюнхена та через них до п’ятниці через збій ІТ.

Однак заборону експедиторам на доставку вантажів до німецьких хабів було знято, і клієнти знову можуть доставляти вантажі.

Перевізник розповів Loadstar що під час будівельних робіт у Франкфурті волоконно-оптичні кабелі телекомунікаційного провайдера були пошкоджені під час роботи на колії, «що призвело до виходу з ладу ІТ-систем авіакомпаній Lufthansa Group».

У ньому додали: «Сьогодні аеропорт Франкфурта тимчасово закрили для прибуття рейсів. Зараз є численні затримки рейсів, об’їзди та скасування».

Речник сказав, що ситуація залишається «дуже динамічною», поки ІТ-системи відновлюються, і всі сторони працюють «на повній швидкості».

«Відновлення всіх відповідних ІТ-систем займе деякий час, оскільки їх можна перезапустити лише поступово», — додала вона.

Усі рейси Lufthansa Cargo, що прямують до Франкфурта, перенаправляються в інші аеропорти Німеччини, а плани переміщення вантажів до Франкфурта розглядаються. Порушено як пасажирські, так і вантажні рейси, розклади будуть скориговані.

Перевізник попередив, що, незважаючи на те, що зараз він може прийняти вантаж, будуть затримки.

«Затримки в обробці та транспортуванні все ще слід очікувати через велике навантаження на систему. Заплановані під’їзні дороги відправлятимуться за планом», – сказав речник.

Lufthansa Cargo принесла вибачення клієнтам і пообіцяла тримати їх в курсі.

Можливо вам буде цікаво

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини