LATAM Cargo завершує День святого Валентина зростанням квіткових відправлень на 16%.

Очікується, що до кінця року парк переобладнаних 767-х досягне 16. Фото – LATAM Cargo

  • Квіти, які щотижня доставляються з Колумбії та Еквадору до Дня святого Валентина, становлять майже вдвічі більше, ніж за звичайний тиждень, щоб задовольнити потреби клієнтів.
  • Троянди, гвоздики та хризантеми були одними з основних квітів, які експортувалися до Північної Америки, Європи та Океанії.

15 лютого 2023 р. LATAM Cargo завершує сезон Дня святого Валентина з позитивними показниками, збільшивши на 16% транспортування квітів з Колумбії та Еквадору порівняно з сезоном Святого Валентина минулого року, експортувавши загалом 17 910 тонн цього продукту.

Високий попит на квіти, викликаний святкуванням цього дня, спонукав вантажний підрозділ LATAM Group подвоїти звичайну частоту рейсів із цих країн, таким чином більш ніж удвічі збільшивши кількість тонн квітів, що регулярно транспортуються на ринок Північної Америки.

Щоб підготуватися до зростаючого попиту, який виникає протягом цього сезону, LATAM Cargo зосередила свої зусилля на забезпеченні повітряної ємності та частоти, необхідних для своїх клієнтів, доповнених новими холодильними приміщеннями для підтримки ідеальної температури, необхідної для оптимального доставки квітів до місця призначення. умови. Разом з цим компанія збільшила штат у Маямі, головній станції доставки цих квітів, щоб забезпечити швидку та зручну доставку для своїх клієнтів.

«У 2022 році ми збільшили наш флот до 16 вантажних літаків, а також збільшили потужності наших холодильних складів у Колумбії, що цього сезону дозволило нам посилити нашу пропозицію та, таким чином, забезпечити більшу транспортну потужність до цього Дня Святого Валентина. Ці результати є відображенням наших зусиль і спільної роботи з нашими клієнтами для створення надійних рішень, які дозволять нам продовжувати підтримувати розвиток квіткової індустрії в Колумбії та Еквадорі», – сказав Клаудіо Торрес, міжнародний комерційний директор LATAM Cargo для Південної Америки.

Протягом сезону Дня святого Валентина, з 18 січня по 8 лютого, було здійснено понад 300 вилетів із Кіто, Боготи та Медельїна, щоб перевезти найбільш репрезентативні квіти з цих країн до Північної Америки, Європи та Океанії.

День святого Валентина та День матері є піковими періодами для експорту квітів з Колумбії та Еквадору. З цієї причини щороку LATAM Cargo спрямовує свої зусилля на задоволення високого попиту, який приносить цей ключовий сезон для бізнесу.

У випадку з Колумбією, троянди, гвоздики та хризантеми були основними квітами, перевезеними цього року з департаментів Антіокія та Кундінамарка. Кількість перевезених тонн цього продукту зросла на 11% порівняно з Днем Святого Валентина минулого року, що є позитивним результатом для компанії, враховуючи проливні дощі, які вплинули на виробництво квіткового сектору в країні.

З боку Еквадору кількість частот зросла на 50% цього сезону порівняно з торішнім Днем Святого Валентина, що дозволило експортувати понад 7000 тонн квітів, з яких 80% становили троянди, а потім гіпсофіли, для транспортування на основні світові ринки. .

Можливо вам буде цікаво

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини