Лаос припиняє постачання електроенергії компаніям, що займаються майнінгом криптовалют, посилаючись на занепокоєння щодо виробництва

Джерело: Pixabay

Electricite du Laos (EDL), державна компанія з розподілу електроенергії, оголосила про значне скорочення компаній, що займаються майнінгом криптовалют у країні, відмовившись від своєї прокриптопозиції з 2021 року.

За словами місцевих повідомлення новинкраїна називає кілька причин раптового рішення, починаючи від виробництва електроенергії і закінчуючи кліматичними проблемами, пов’язаними з тим, як вона виробляє електроенергію через посуху.

Країна постраждала від посухи в першій половині року в поєднанні з підвищенням температури, що викликало вищий попит на споживання на тлі гідроелектростанцій, які намагалися задовольнити попит.

Влада зазначила, що гідроелектростанції, які виробляють 95% загального обсягу електроенергії в країні, були перешкоджені нещодавньою посухою, що призвело до значного зміщення пріоритетів, оскільки вона пережила шторм.

EDL прагне збільшити виробництво та збільшити обсяги виробництва для експорту до Управління з виробництва електроенергії Таїланду (EGAT) перед майбутнім сухим сезоном.

Глава EGAT також підкреслив необхідність Loas збільшити своє виробництво через посуху, яка суттєво вплине на його експорт.

Ще однією причиною рішення розлучитися з криптокомпаніями є нездатність фірм платити за боргами на тлі величезних інвестицій країни.

У недавньому інтерв’ю співробітники EDL зазначили, що основною причиною є те, що майнери не можуть «сплатити заборгованість».

Незважаючи на наведені причини, більшість криптовалютних ентузіастів зустріли це рішення з незадоволенням через нещодавні ведмежі прогнози на ринку та майнери, які намагаються втриматися на плаву.

Партнерство стрімко злетіло; Лаос розірвав відносини з шахтарями

У вересні 2021 року Лаос зробив величезний стрибок у офіційному регулюванні криптовалютного майнінгу та торгівлі, включаючи плани пропонувати стимули компаніям, які мають ліцензії та працюють у країні.

Цей крок був сприйнятий як спроба зробити країну наступним місцем для майнінгу цифрових активів на тлі тогочасного обмеження майнінгу в Китаї. Китай припинив видобуток корисних копалин у кількох містах через колосальне споживання енергії та проблеми з кліматом.

Згідно з порядком денним, влада Лаосу схвалила ліцензії для шести осіб на торгівлю та майнінг криптовалют, зокрема біткойнів (BTC), Ethereum (ETH), і Litecoin (LTC).

Boviengkham Vongdara, міністр зв’язку та технологій Лаосу, повідомив, що криптокомпанії, які отримають стимули, повинні повністю належати Лаосу та сплатити заставу в розмірі 5 мільйонів доларів Банку Лаосу.

Фірми, що займаються майнінгом криптовалют, також отримали мінімальне споживання 10 мегават з можливістю поновлення згідно з шестирічним контрактом, включаючи звільнення EDL від плати за імпорт і передачу.

Атмосфера навколо майнінгової діяльності залишається невизначеною, оскільки кілька юрисдикцій вимагають значного скорочення електроенергії для майнерів після того, як численні звіти критикували високе споживання енергії в цьому секторі.

Оскільки законодавці прагнуть обкласти податками майнерів, коментатори proweb3 вказали на високе споживання енергії традиційними фінансовими та ігровими компаніями.

Цього року адміністрація під керівництвом Байдена запропонований 30% податку на майнінг криптовалют, посилаючись на занепокоєння інших користувачів щодо клімату та енергетики.

З іншого боку, Султанат Оман має запущено друге майнінгове підприємство вартістю 370 мільйонів доларів США, яке інвестує понад 650 мільйонів доларів США в цей сектор після відкриття вільної економічної зони з обіцянками приділяти пріоритет розвитку компаній, заснованих на блокчейні.

Можливо вам буде цікаво

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини