Купуйте та продавайте криптовалюту за допомогою USDT

Джерело: Adobe / Binance

Binance.US, яка вже два місяці є лише криптоплатформою, співпрацює з компанією з криптовалютних платежів MoonPay, щоб дозволити користувачам купувати та продавати криптовалюту за допомогою стейблкойна Tether (USDT), прив’язаного до долара США.

22 серпня криптобіржа оголосила USDT новим «базовим активом» для всіх транзакцій. Ця співпраця з MoonPay стала результатом нещодавніх банківських проблем Binance.US, які призвели до припинення фіатних депозитів на біржі з 9 червня.

Оскільки Binance.US припинив депозити в доларах США, зробивши це a тільки криптообмінвін замінив USD на USDT, стейблкойн, прив’язаний до долара США, як новий актив для транзакцій.

З цим переходом Binance представила свій покращений Купуйте та продавайте криптовалюту за допомогою USDT функція в мобільному додатку Binance.US, яка дозволяє клієнтам купувати або продавати будь-яку з наших понад 150 підтримуваних криптовалют за USDT.

Функція доступна в останній версії Додаток Binance.US і буде доступний на веб-сайті пізніше.

«Щоб полегшити поповнення вашого облікового запису за допомогою USDT, ми співпрацюємо зі сторонніми постачальниками платежів, такими як MoonPay, щоб запропонувати зручні нові платіжні рампи для USD, які підтримують покупки USDT за допомогою дебетової картки, кредитної картки, Apple Pay і Google Pay. “

У додатку Binance.US користувачі тепер можуть поповнювати свій баланс у доларах США, використовуючи нові ставки в доларах США, вносити кошти в доларах США або конвертувати іншу криптовалюту в долари США.

Користувачі можуть купувати USDT через інтегрованих сторонніх платіжних партнерів, як-от MoonPay, який підтримує зручні методи оплати (дебетова картка, кредитна картка, Apple Pay і Google Pay), а також продавати USDT, щоб зняти долари США за допомогою банківського переказу (ACH).

Судові позови SEC спонукають Binance.US припинити транзакції в доларах і перейти на криптовалютну біржу

Binance.US зробив важливу заяву 9 червня, виявивши, що її банківські партнери побоюються дій Комісії з цінних паперів і бірж США (SEC).

Отже, ці партнери припиняли роботу важливих платіжних каналів платформи, які використовувалися для транзакцій у доларах. До судового позову SEC проти Binance.US та його філій біржа дозволяла прямі депозити та зняття популярних криптовалют за долари США.

Одночасно в а ряд судових дійSEC подала позови проти двох відомих криптовалютних фірм: Binance та Coinbase.

Нібито Binance надала регуляторам недостовірну інформацію неправильно кошти клієнтів. З іншого боку, Coinbase звинуватили в роботі неліцензованої біржі цінних паперів.

У відповідь на розслідування SEC Binance.US активно перейшов на криптовалютну біржу, вимкнувши долари США як транзакційний актив.

Щоб забезпечити безпека як клієнтів, так і платформи сама біржа припинила приймати депозити в доларах і призупинила зняття фіатних коштів з 13 червня 2023 року, про що було повідомлено її клієнтам.

Починаючи з 9 червня, прийом депозитів у доларах США було припинено, а торгові пари в доларах США були видалені на наступному тижні.

Компанія уточнила, що будь-який доларовий баланс, що залишився на біржі, може бути конвертований у стейблкоїн для виведення в мережі.

Таким чином, 8 червня Binance.US виключив з лістингу десять торгових пар, вісім пов’язаних із біткойнами (BTC) і дві пов’язані з Binance USD (BUSD).

Можливо вам буде цікаво

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини