Криптовалютні зв’язки Хамасу можуть додати імпульс законопроекту сенатора Воррена про боротьбу з криптовалютою

Джерело зображення: Pixabay

Відкриття того, що нещодавня атака на півдні Ізраїлю, яка нібито призвела до загибелі 1200 ізраїльтян, була частково профінансована криптовалютою, підсилила зусилля сенатора Елізабет Уоррен та інших із захисту криптовалютного законодавства.

Запропонований Уорреном законопроект, який зустрів опозицію з боку Палати цифрової торгівлі через занепокоєння щодо пригнічення інновацій і безпеки ринку, спрямований на розширення вимог щодо боротьби з відмиванням грошей, викладених у Законі про банківську таємницю (BSA), щоб охопити постачальників цифрових гаманців активів, криптовалютних майнерів. , валідатори та інші учасники мережі.

Хоча спочатку не очікувалося, що законопроект буде прийнятий цього року, участь ХАМАСу в нападі може підкріпити аргумент Воррена.

«Ми вважаємо, що це суттєво покращує перспективи Закону про боротьбу з відмиванням грошей у цифрових активах від 2023 року, оскільки це робить політично складним для будь-якого законодавця стояти на шляху жорсткішого AML/BSA для криптовалют», Джарет Зайберг, аналітик TD Cowen, йдеться в дослідницькій записці.

Незважаючи на те, що законодавство було представлено в липні, воно ще не досягло значного прогресу на шляху до схвалення комітетом.

Однак сенатор Воррен скористався новинами ХАМАС, щоб підкреслити терміновість запропонованих нею заходів.

У дописі на X (раніше Twitter) Уоррен сказав, що «тривожно і повинно стати тривожним дзвіночком для законодавців і регуляторів, що цифрові гаманці, пов’язані з ХАМАС, отримали мільйони доларів у криптовалюті».

Уоррен стверджував, що вкрай важливо надати правоохоронним органам необхідні повноваження для боротьби зі злочинами, фінансованими криптовалютою.

Співавторами законопроекту були сенатор Джо Манчин (DW.V.), відомий своєю центристською позицією у важливих законодавчих питаннях, а також сенатори-республіканці Роджер Маршалл (R-Kan.) і Ліндсі Грем (RS.C.) .

Пізніше Уоррен заручився додатковою підтримкою сенатора Діка Дурбіна (штат Іллінойс), голови юридичного комітету, та сенатора Гарі Пітерса (штат Мічиган), який очолює комісію внутрішньої безпеки.

Хоча законопроект має впливових прихильників, його ухвалення стикається з проблемами в поточному Конгресі, де кожна партія контролює одну палату, Палата представників не має спікера, а державне фінансування закінчується 17 листопада.

Тим не менш, деякі занепокоєння Уоррена щодо відмивання грошей були розглянуті в іншій законодавчій пропозиції, запропонованій поправці до Закону про дозвіл на національну оборону (NDAA) 2024 року.

Можливо вам буде цікаво

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини