Криптопанки та автогліфи будуть представлені в Top Modern Art Museum

Джерело зображення: Pixabay

Центр Помпіду, великий музей сучасного мистецтва у Франції, має на меті продемонструвати цього літа NFT від деяких відомих цифрових художників у своїй майбутній постійній виставці.

У п’ятничному повідомленні художній музей заявив, що готується продемонструвати колекцію незамінних токенів, створених 13 цифровими художниками з усього світу. Виставка включатиме, зокрема, деякі популярні NFT з колекцій блакитних фішок, як-от CryptoPunk #110 і Autoglyph #25, обидва з яких були подаровані Центру Помпіду.

«Центр Помпіду придбав низку робіт, присвячених взаємозв’язку між блокчейном і художньою творчістю, включаючи свої перші NFT!» згідно з приблизним перекладом твіту музею. «У колекцію включено 18 проектів 13 французьких та міжнародних художників».

У прес-релізі, в якому повідомляється про передачу CryptoPunk NFT музею, Ксав’є Рей, директор Національного музею сучасного мистецтва Франції, зазначив що Центр Помпіду «проявляє свій інтерес до цифрового мистецтва у зв’язку з блокчейном». Рей додав:

«Web3 — це інноваційна територія, яку художники охопили для створення оригінальних і сміливих робіт, і ця колекція ще раз підтверджує нашу підтримку художників у їхньому завоюванні нових засобів вираження, що є основою сучасного мистецтва».

Yuga Labs, компанія, що стоїть за такими популярними проектами NFT, як Bored Ape Yacht Club і CryptoPunks, також раніше пожертвувала CryptoPunk #305 Інституту сучасного мистецтва в Маямі на Art Basel 2022. Компанія заявила, що планує пожертвувати більше Punks провідним мистецьким закладам. у всьому світі в майбутньому.

Грег Солано, співзасновник Yuga Labs, сказав, що це знаменує собою «чудовий момент для екосистеми web3 і NFT», оскільки він прокладе шлях до колективного розуміння того, як цифрове мистецтво можна прийняти та оцінити за його вплив і сучасну актуальність.

Варто зазначити, що за останній рік ажіотаж щодо NFT та активів метавсесвіту різко охолонув на тлі ширшого спаду ринку, внаслідок якого такі основні криптовалюти, як Bitcoin та Ethereum, втратили приблизно 70% своєї вартості порівняно з історичними максимумами.

За словами експертів NFT у Casinos En Ligne, продаж незамінних токенів бачив падіння на 83 відсотки порівняно з минулим роком у 2022 році. Крім того, на всіх ринках, включаючи мистецтво, ігри та предмети колекціонування, обсяг транзакцій NFT впав принаймні на 83 відсотки.

У січні 2022 року простір NFT підскочив до історичного максимуму, коли місячний обсяг продажів досяг 2,8 мільярда доларів. Однак це число різко впало на початку цього року після серії банкрутств і крахів, у результаті яких з криптовалютного ринку було знищено близько 2 трильйонів доларів.

Раніше цього місяця ETF The Defiance Digital Revolution, перший в історії ETF, зосереджений на NFT та активах метавсесвіту оголосив що він закриється до кінця лютого. Акції фонду впали більше 72% з моменту свого дебюту.

Можливо вам буде цікаво

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини