Криптоіндустрія святкує рішення суду XRP, але попереду довгий шлях до нормативно-правової бази

Джерело: AdobeStock / photo_gonzo

Індустрія криптовалют вирує від хвилювання після нещодавнього рішення суду заявив, що пульсація‘s XRP токен не вважається цінним папером при продажу на біржах цифрових активів.

Постанова викликала позитивні настрої в крипто-екосистемі, даючи надію на ясність у нормативному ландшафті.

Стюарт Олдеротіголовний юридичний директор Ripple, сказав, що найважливішим аспектом рішення є чітка заява суду про те, що XRP за своєю суттю не є цінним папером, стверджуючи, що це рішення тепер є питанням права, яке більше не підлягає обговоренню чи судовому розгляду.

«Крім того, інші висновки, які не підлягають судовому розгляду, включають наступне: продажі на біржах не є цінними паперами, продажі керівниками не є цінними паперами, а інші розповсюдження XRP розробникам, благодійним організаціям і співробітникам не є цінними паперами», — сказав він. сказав в недавньому інтерв’ю.

Незважаючи на те, що рішення суду щодо XRP є важливою віхою для криптоіндустрії, Олдероті сказав, що це далеко не кінець.

«За ухвалою суду буде подальше судове провадження, і ми оцінюємо подальші кроки», – сказав він.

Нещодавнє рішення може свідчити про деякі «заходи остаточності»

У той час як багато криптографів раділи нещодавній частковій перемозі Ripple, інші відзначали, що боротьба індустрії за нормативну ясність, ймовірно, далека від завершення.

Престон Бірн, партнер Brown Rudnick і криптопідприємець, сказав, що SEC зараз переглядає це рішення, стверджуючи, що агентство може оскаржити це рішення.

«Спрощене рішення Ripple — це, очевидно, не останнє слово в цьому питанні», — сказав Бірн у своєму нещодавньому твіті, зазначивши, що навіть якщо Ripple прийме перемогу, фірма все одно «отримає багатомільярдні продажі в інституційних установах, за які вона на гачку».

Проте в а остання публікація в блозіюридична фірма Holland & Knight заявила, що хоча проміжні апеляції дозволені, на практиці вони рідко задовольняються.

«Хоча надання судом рішення у спрощеному порядку щодо певних аспектів справи свідчить про певну міру остаточності щодо юрисдикційного охоплення SEC (або його відсутності), апеляція буде вважатися проміжною на цьому етапі, оскільки суд не вирішив справу повністю», — написала фірма.

Тому, якщо SEC вирішить подати апеляцію, процес потенційно може тривати місяці або навіть роки.

У дописі в блозі Holland & Knight також зазначено, що суддя Торрес прямо відмовився поширити свою думку на продажі XRP або інших токенів на вторинному ринку, залишаючи місце для майбутніх конфліктів.

як повідомилинещодавно компанія Ripple подала заявку на крипто-ліцензію в Великобританія і Ірландія після часткової перемоги над США Комісія з цінних паперів і бірж.

Сенді Янгкеруючий директор Ripple у Великій Британії та Європі, повідомив, що компанія «зовсім нещодавно» подала заявку на реєстрацію фірми з використанням криптовалютних активів у FCA Великобританії разом із ліцензією платіжної установи в Ірландії.

Можливо вам буде цікаво

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини