Криптофонди потерпають від відтоку третій тиждень, оскільки макроекономічна ситуація турбує інвесторів

Джерело: Unsplash/Максим Хопман

Крипто-підтримані інвестиційні фонди спостерігали відтік капіталу минулого тижня, тоді як ведмежі настрої також підштовхнули спекулянтів до короткої позиції біткоін (BTC) коштів, оскільки поширюються занепокоєння щодо потенційно вищих процентних ставок у США.

Минулого тижня відтік із криптоінвестиційних фондів став третім тижнем поспіль відтоком із сектора, який виступає в якості проксі традиційного апетиту інвесторів до цифрових активів. Багато з них або не можуть, або не хочуть тримати криптовалюту безпосередньо, і тому вважають за краще торгувати зареєстрованими коштами, які забезпечені цифровими активами.

Загальний відтік коштів за тиждень склав 1,9 мільйона доларів США, пише дослідницька та інвестиційна компанія криптовалюти CoinShares у своїй останній статті. звіт на потоки криптофондів.

Остання цифра в порівнянні з відтік 32 млн дол минулого тижня, що ознаменувало найбільші тижневі відтоки в 2023 році. Великі відтоки того тижня частково пояснювали агресивною поточною регулятивні репресії на криптовалюту в США.

Джерело: CoinShares

«Тиждень малого обсягу»

У своєму щотижневому звіті CoinShares описав минулий тиждень як «тиждень з низьким обсягом для інвестиційних продуктів».

Проте в ньому також сказано, що незначні відтоки маскують ширші ведмежі настрої, враховуючи, що саме категорія фондів з короткими біткойнами спостерігала найбільші надходження: до цих типів фондів було додано 9,9 мільйона доларів.

У звіті додається, що думки щодо наступного короткострокового кроку щодо криптовалют залишаються поляризованими, оскільки американські інвестори витягують більше коштів, ніж у середньому по світу.

Вважається, що побоювання американських інвесторів пов’язані з підвищенням ставок Федеральною резервною системою та можливістю підвищення ставок ФРС вище, ніж вважалося раніше. ФРС виявилося важко взяти під контроль інфляцію в США, і багато спостерігачів тепер вважають, що ставки повинні залишатися високими довше, щоб повернутися до цільової інфляції ФРС у 2%.

Відтоки біткойнів

Як завжди, найбільші потоки спостерігалися у фондах, забезпечених біткойнами, які за тиждень зафіксували відтік у розмірі 11,7 мільйонів доларів.

Ethereum (ETH) потоки коштів, з іншого боку, не зазнали значних чистих змін, у той час як так звані криптофонди з кількома активами – кошти, забезпечені кошиком цифрових активів – відточили 1,1 мільйона доларів.

Джерело: CoinShares

Можливо вам буде цікаво

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини