Криптобіржа Bitfinex співпрацює з другим за величиною банком Туреччини, щоб запропонувати безкоштовні депозити в турецькій лірі

Джерело: Adobe / Givaga

Платформа для криптовалютної торгівлі Bitfinex представила функцію, яка дозволяє своїм турецьким клієнтам безпосередньо вносити турецькі ліри на свої рахунки, не стягуючи жодної комісії.

Цей крок є частиною співпраці з Vakıfbank, другим за величиною банком країни. Ця ініціатива зміцнює позиції Bitfinex на турецькому ринку, а також полегшує доступ до криптовалютного ландшафту для турецьких клієнтів, позиціонуючи себе як важливого гравця на тому, що вже є найвідомішим ринком Binance.

Паоло Ардоіно, головний технічний директор Bitfinex, підкреслив «безпроблемний» і «рентабельний» характер нової функції, заявивши, що турецькі клієнти тепер можуть без зусиль вносити ліри на свої рахунки. «Завдяки інтеграції з Vakıfbank… ми робимо це простіше», щоб надати клієнтам доступ до крипторинку, додав він у заяві.

Співпраця підкреслює конвергенцію між традиційним банківським сектором і екосистемою криптовалюти, що розвивається. Багато неамериканських банків, включаючи німецькі Sparkasse та Commerzbank, тепер пропонують клієнтам можливість купувати біткойни.

Нещодавно традиційні фінансові установи, зокрема BlackRock і Fidelity, подали заявку на запуск спотового ETF біткойна в Сполучених Штатах. Тим часом PayPal запустила власний стейблкоїн, який має намір широко поширити для глобальної торгівлі.

Це також слідує за нещодавнім оголошенням Bitfinex щодо запуску a одноранговий обслуговування клієнтів в Аргентині, Венесуелі та Колумбії.

Турецька інфляція

Прийняття криптовалюти в Туреччині відносно високе порівняно з рештою світу, головним чином через сейсмічний річний рівень інфляції ліри. Незважаючи на спроби центрального банку приборкати зростання цін, рівень інфляції ліри вперше за 9 місяців зріс у липні цього року з 38,2% до 47,8%.

Через обмежену пропозицію біткойн часто називають економічною відповіддю для країн, які переживають гіперінфляцію. Дійсно, щодо турецької ліри біткойн все ще торгується поблизу історичних максимумів, незважаючи на значне падіння від свого максимуму в 69 000 доларів США.

А опитування опублікований у квітні 2023 року, яким поділився Statista, показує, що 47% населення Туреччини володіє або користується криптовалютою, що робить її рівною з Нігерією за найвищим рівнем проникнення криптовалюти. Аргентина – ще одна країна, яка страждає від жорстокої інфляції, що перевищує 100% на рік – займає 6 місце з 26% впровадження.

Можливо вам буде цікаво

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини