Кредитори біткойн-біржі Mt. Gox повинні зареєструвати спосіб погашення до 10 березня – ось остання інформація

Джерело: AdobeStock / prima91

Кінцевий термін, коли кредитори розвалилися біткоін (BTC) обмін Гора Гокс можуть зареєструвати свій спосіб оплати, щоб отримувати претензії, наближається до п’ятниці цього тижня.

Раніше термін реєстрації був встановлений до 10 січня, але пізніше був перенесений на 10 березня.

«Реабілітаційні кредитори, які не завершили відбір і реєстрацію до встановленого терміну, не зможуть отримати будь-яку з наведених нижче виплат», — написав довірена особа Маунт-Гокс у своєму листі. лист раніше цього тижня, перераховуючи наступні виплати, на які впливає:

  • Дострокове одноразове погашення
  • Погашення частини позовів щодо реабілітації криптовалюти в криптовалюті
  • Погашення банківським переказом
  • Повернення грошовим переказом через постачальника послуг переказу коштів

У листі додається, що кредитори, які ще не зареєстрували спосіб оплати, який вони хочуть використовувати для отримання своїх грошей, повинні зробити це «негайно».

«[…] до кінцевого терміну залишилося зовсім небагато часу», – попереджалося в листі.

Довірена особа, японський юрист Нобуакі Кобаясі, далі пояснив у листі, що тим, хто вже надав свої платіжні дані, не потрібно робити це знову, хоча вони можуть змінити свої платіжні дані до кінцевого терміну.

Претензії можуть бути отримані в криптовалюті або фіаті

Спочатку довірена особа Маунт-Гокс попросив кредиторів надати свої платіжні реквізити у липні 2022 року.

У листі, надісланому довіреною особою в той час, також запитувалося у кредиторів, чи хочуть вони отримати «частину реабілітаційних вимог, пов’язаних із криптовалютою» у формі біткойнів та/або Bitcoin Cash (BCH)або не у формі криптовалюти.

Кредиторів, які вирішили отримати частину своїх вимог у криптовалюті, також попросили зареєструвати необхідну інформацію для здійснення переказу, включаючи адреси гаманців для зберігачів або бірж.

Довгий час існували побоювання, що звільнення BTC від довіреної особи Mt.Gox буде призвести до сильного тиску збуту на ринку біткоіни. Японський довірений власник володіє скарбницею в 141 686 BTC, вартістю приблизно 3,1 мільярда доларів за сьогоднішньою ціною.

Для порівняння компанія Майкла Сейлора Мікростратегія містить приблизно 132 500 BTC.

Можливо вам буде цікаво

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини