Крайній термін для акціонерів HHLA щодо MSC та пропозиції про поглинання міста Гамбург

Термінали HHLA і Eurogate стоять один проти одного. Фото: © Kay Fritsch | Dreamstime.com

Зусилля MSC і міської влади Гамбурга взяти під контроль HHLA, здається, потроху попереду, і незабаром очікується результат голосування акціонерів.

З муніципальною владою найбільша у світі компанія з перевезення контейнерів намагалася отримати повний контроль над терміналом у Гамбурзі та інтермодальним оператором, і вчора ввечері закінчився термін, коли акціонери могли прийняти останню пропозицію.

Згідно з повідомленнями, пропозиції в розмірі 16,75 євро за акцію було достатньо, щоб викупити принаймні ще 4% акціонерів, але ходять чутки, що пара досягла бажаного порогу в 90%.

Хоча очікується, що це буде за кілька днів до підтвердження, оскільки 90% акцій належать їм, вони зможуть витиснути решту акціонерів шляхом примусових покупок, забезпечуючи повний контроль над HHLA.

До голосування пара спільно контролювала 84% акцій, а Гамбургу належало близько 67%, а решта 33% перебували на Франкфуртській фондовій біржі.

Угода між учасниками тендеру містить положення про те, що місто зберігає за собою мажоритарний контроль із запропонованим розподілом акцій від 50,1% до 49,9%, тоді як MSC зобов’язався направляти 1 млн. теу через шлюзи HHLA на рік.

Зі свого боку, HHLA, схоже, сприйняла пропозицію, члени правління рекомендували акціонерам прийняти угоду на початку листопада, коли вона була представлена.

Генеральний директор Анджела Тітцрат сказала: «На нашу думку, масштабні угоди підкреслюють привабливість HHLA та її стратегії, а також стійку зацікавленість MSC у довгостроковому успішному розвитку компанії».

LoadstarМайк Вакетт сказав: «Це демонструє незмінну рішучість сім’ї Апонте втілювати свої прагнення до зростання».

Можливо вам буде цікаво

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини