Крамек змінить Батлера на головній посаді WSC

Джо Крамек збирається замінити Джона Батлера на посаді президента та виконавчого директора групи захисту лінійного судноплавства The World Shipping Council (WSC).

WSC оголосив сьогодні, що його правління зробило призначення після новин про те, що містер Батлер піде на пенсію в липні, який назвав своє перебування на посаді «привілеєм», а також висловив підтримку своєму наступнику.

«Я впевнений, що завдяки великому досвіду Джо та відданому керівництву WSC продовжуватиме процвітати та розвиватися ще далі», — сказав пан Батлер.

Пан Крамек має багатий досвід на гарячому кріслі, оскільки він працював директором відділу зв’язків з урядом США WSC і пропрацював 28 років офіцером Берегової охорони США, виконуючи обов’язки начальника відділу морського, міжнародного та екологічного права.

Під час роботи в береговій охороні пан Крамек очолював делегацію США в юридичному комітеті Міжнародної морської організації.

Коментуючи своє призначення, пан Крамек сказав: «Для мене велика честь взяти на себе роль президента та головного виконавчого директора Всесвітньої ради судноплавства, спираючись на фундамент, закладений Джоном Батлером.

«Разом зі спеціальною командою WSC я з нетерпінням чекаю на те, щоб задовольнити потреби галузі судноплавства, що постійно розвиваються, і продовжувати сприяти позитивним змінам».

Містер Батлер обіймає цю посаду з 2015 року, приєднавшись до WSC у 2010 році як головний юрисконсульт, і вони збираються працювати разом, перш ніж він піде у відставку в розробці плану наступності, а пан Крамек офіційно прийме на себе нову роль як від 1 серпня.

Можливо вам буде цікаво

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини