Корейська поліція – 14-річна дівчина купила метамфетамін за допомогою криптовалюти

Джерело: Maxim/Adobe

14-річний південнокорейський дівчину заарештували за підозрою у використанні криптоактивів для купівлі метамфетаміну (кристалічного метамфетаміну).

пер Донг-а Ільбо, дівчина є ученицею третього класу середньої школи, яка живе в районі Тондемун центрального Сеула. Поліція каже, що її знайшли «зневаженою» на сходовій клітці багатоквартирного будинку. Офіцери кажуть, що вона розчинила речовину, також відому як філопон у країнах Східної Азії, у пляшці з водою.

Офіцери пояснили, що дівчина заплатила трохи більше 300 доларів за 10 «доз» метамфетаміну. Поліція повідомила, що дівчині вдалося знайти ідентифікатор торговця наркотиками через Telegram «без будь-яких труднощів», поки вона «шукала в Інтернеті з цікавості».

Вони вважають, що дівчина могла дізнатися цю інформацію через неназвану соціальну мережу.

Cryptonews.com бачив численні докази дописів корейською мовою – очевидно, від торговців наркотиками – на таких платформах, як Twitter. Багато таких дописів містять ідентифікатори Telegram і KakaoTalk, а багато з них містять зображення, схожі на пакети з наркотиками.

Поліція Південної Кореї посилить боротьбу з торгівлею наркотиками за допомогою криптовалют

Дівчину звинувачують у порушенні Закону про боротьбу з наркотиками. Вона стверджувала, що це була її «перша зустріч з наркотиками». Але поліція каже, що проведе низку медичних експертиз, щоб визначити правдивість її тверджень.

Офіцери кажуть, що торговець наркотиками використовував метод доставки «мертвої краплі», залишивши наркотики в «щілині у дверях» житлового району в сеульському районі Гванджін.

Поліція заявила, що також «планує провести подальше розслідування», щоб встановити особу дилера.

Раніше цього тижня Національна поліція заявила, що так запустив нову робочу групу з кіберзлочинності. Спеціальна група буде доручена розкривати злочинні мережі, засновані на темній мережі, і розслідувати злочини, пов’язані з криптовалютою.

Поліція має користувався певним успіхом у вистеженні наркоторговців та їхніх клієнтів в останні місяці. Наприкінці минулого року вони виявили, що мали збільшили свої витрати про інструменти блокчейн-аналітики та навчання, пов’язане з криптовалютами.

Можливо вам буде цікаво

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини