Ключовий показник прибутковості ринку біткойнів стає ведмежим – ось що це означає для ціни BTC

Bitcoin. Джерело: Adobe

Ключовим показником рентабельності в Bitcoin ринок щойно став негативним, що, на думку деяких аналітиків, є ведмежим знаком. Услід за Біткоїни останнє падіння ціни до 22 000 доларів США, 30-денне просте ковзне середнє середнього коефіцієнта витраченого прибутку (aSOPR) нещодавно впало нижче 1, як видно на діаграмі нижче, представленій компанією з аналізу криптоданих Glassnode.

Це означає, що Bitcoin Зараз ринок у середньому відчуває втрати у мережевих витратах, пояснює Glassnode. Фірма, що займається криптографічними даними, каже, що коли aSOPR вище 1, це, як правило, «відповідає як більш здоровому припливу попиту (для поглинання отримання прибутку), так і більш конструктивній думці про актив».

ASOPR враховує лише прибуток/збиток на основі витраченої продукції, а не обсяг монет, тобто він надає однакову вагу креветкам і китам, що, за словами Glassnode, означає, що він забезпечує «погляд на найширший перетин ринку». Glassnode використовує 30-денне просте ковзне середнє, дивлячись на цей індикатор, щоб забезпечити повільніший, але більш переконливий ринковий сигнал.

Ще один ключовий показник прибутковості також незабаром може стати негативним

Якщо мінус в Bitcoin ціна поширюється в найближчі дні та тижні, як багато хто зараз побоюється, що це ймовірність у зв’язку з порушенням ключової технічної підтримки та останнім жахливим сюрпризом голови ФРС Джерома Пауелла інший ключовий показник прибутковості на ринку біткойнів, ймовірно, також стане негативним.

30-денне просте ковзне середнє співвідношення реалізованих прибутків і збитків (P/L) Glassnode падає останніми днями, і якщо поточний показник збережеться, може впасти нижче 1,0 пізніше цього тижня. Коли співвідношення реалізованих прибутків/забитків перевищує 1,0, це «означає, що зараз ринок отримує більшу частку прибутків, деномінованих у доларах США, ніж збитків», — пояснює Glassnode.

«На відміну від наведеної вище моделі aSOPR, цей показник враховує загальний реалізований прибуток/збиток», — продовжує Glassnode, перш ніж додати, що це означає, що «більші трансактори (наприклад, кити) матимуть більший вплив, ніж менші (наприклад, креветки)».

Зображення в мережі стає менш оптимістичним

Якщо коефіцієнт реалізованого прибутку/забитку приєднається до aSOPR і впаде нижче 1,0, це означатиме, що лише п’ять із восьми мережевих і технічних індикаторів, які відстежуються аналітиками Glassnode, у своїх Інформаційна панель «Відновлення після біткоін-ведмедя». все ще буде блимати бичачий знак.

Підсумовуючи, інформаційна панель відстежує вісім індикаторів, щоб визначити, чи біткойн торгується вище ключових моделей ціноутворення, чи зростає чи ні імпульс використання мережі, чи повертається прибутковість ринку та чи баланс біткойн-багатства, деномінованого в доларах США, сприяє довгостроковим HODLers.

Коли всі вісім блимають зеленим, це історично було сильним бичачим знаком для ринку біткойнів. Але на тлі недавньої боротьби на ринку біткойнів, оскільки відкат від недавніх максимумів у 25 000 доларів продовжується, інформаційна панель продовжує не надсилати переконливого сигналу підвищення.

Серед постійні макрозустрічі, біткойн-бики, ймовірно, повинні зменшити свій оптимізм щодо найближчих перспектив криптовалюти. Так, є багато ознак того, що ведмежий ринок 2022 року закінчився, враховуючи умови, у листопаді та грудні минулого року стала надмірно перепроданою. Але, ймовірно, ще зарано говорити про короткостроковий сплеск назад до максимумів 2022 року у верхній частині 48 000 доларів.

Можливо вам буде цікаво

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини