Кількість біткойн-гаманців із принаймні 1 BTC незабаром може досягти мільйона – як це може вплинути на ціну BTC?

Логотип Bitcoin зникає

Bitcoinведмежі ринки майже завжди розглядаються в негативному світлі. Чистий капітал випаровується, і недавні інвестори в найбільшу за ринковою капіталізацією криптовалюту часто опиняються в мінусі від своїх початкових інвестицій.

Але ведмежий ринок 2022 року, схоже, був бумом для однієї конкретної групи інвесторів. Тобто когорта тих, хто вірить у роздрібну криптовалюту, яка хоче отримати в свої руки хоча б одну BTCжетон.

Згідно з даними криптоаналітичної фірми Glassnode, їх було трохи більше 800 тис. Bitcoinгаманці з балансом не менше 1 BTC, коли Bitcoinу листопаді 2021 року досягла рекордних значень у 69 000 доларів США.

Крах FTX прискорює тенденцію до самостійної опіки, купівлі роздрібними інвесторами з високою переконаністю.

Незважаючи на різке падіння цін протягом останніх 15 або близько того місяців, це число різко зросло до понад 980 000. Значна частина цього стрибка сталася після передчасного краху колишньої однієї з найбільших у світі криптовалютних бірж FTX, що призвело до втрати клієнтами доступу до криптовалютних депозитів на мільярди.

Крах FTX завдав серйозного удару по впевненості криптоінвесторів у розміщенні своїх активів у централізованих установах, отже, швидкий перехід до самоохорони криптовалюти. Кількість BTC, що зберігається біржами, наразі становить близько 2,275 мільйона, порівняно з 2,53 мільйона до припинення виведення FTX.

Але крах FTX лише прискорив тенденцію, яка вже була в ході. Переконливі роздрібні інвестори явно використали ведмежий ринок 2022 року як можливість уперше володіти принаймні 1 BTC. Іншими словами, ця група інвесторів явно також купувала падіння. І якщо нинішні темпи зростання кількості гаманців, що володіють принаймні 1 BTC, продовжаться, ймовірно, протягом кількох місяців воно досягне позначки в 1 мільйон.

Як це може вплинути на ціну BTC?

2022 рік демонструє, що зростання кількості біткоін-гаманців із балансом принаймні 1 BTC не обов’язково йде рука об руку зі зростанням ціни BTC. Фактично, нещодавня історія свідчить про те, що кількість гаманців з принаймні 1 BTC, швидше за все, досягне мільйона, якщо ціна біткойна впаде з поточного рівня в 20 тисяч доларів, а не якщо вона продовжуватиме стабільно зростати.

Це тому, що після різкого стрибка ціни на біткойн з початку року кількість гаманців на 1 BTC практично не змінилася. Очевидно, що інвестори цієї когорти спокусилися відновленням ринку випустити (частину) своїх монет новачкам. Дійсно, кількість адрес гаманців з ненульовим балансом досягла нового рекорду в середині лютого – понад 44,2 мільйона.

Тривала спокуса цієї когорти випустити монети на менші гаманці, оскільки ціна BTC зростає, може бути витлумачена як ведмежа або, принаймні, зустрічний вітер для ціни. Але якщо припустити, що в когорті інвесторів, які володіють принаймні 1 BTC, переважають інвестори з менталітетом «HODLer», це може бути непоганим для ціни біткойна.

Це тому, що, згідно з популярним індикатором реалізованого HODL (RHODL) від Glassnode, коли HODLers починають випускати монети після тривалого періоду накопичення на тлі ведмежого ринку, це часто можна сприймати як ознаку зростання. Мультиплікатор RHODL від Glassnode бере співвідношення між реалізованою ринковою капіталізацією монет, які востаннє переміщувалися менше тижня тому, порівняно з 1-2 роками тому.

Коефіцієнт RHODL досягає найнижчого рівня після досягнення історично низьких рівнів, які в минулому відповідали ринковим днам.

Можливо вам буде цікаво

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини