Хедж-фонд Multicoin Capital повідомив про втрату 91,4% у 2022 році – ось що сталося

Джерело: Multicoin Capital

Фірма, яка інвестує цифрові активи, Multicoin Capital втратила аж 91,4% у 2022 році, оскільки інвестори поспішили вийти з ринку після катастрофічного краху FTX.

Відповідно до копії річного інвестора фірми лист, хедж-фонд найбільше постраждав після краху FTX, незважаючи на те, що йому вдалося подолати крах алгоритмічного стейблкоїна Terra та крах іншого криптохедж-фонду Three Arrows Capital (3AC). У листі було написано:

«Хоча фонд успішно уникнув катастрофічних крахів LUNA та Three Arrows Capital на початку року, ми не уникли вибухових викриттів щодо FTX та подальшої інфекції, яка поширилася на ринку. Після видатного 2021 року наші показники у 2022 році були найгіршими з моменту заснування».

Multicoin Capital є однією з найбільших і найстаріших компаній з управління інвестиціями в криптокомпанії, і вона широко вважається фірмою з управління інвестиціями в шифрування.

Фонд описує себе як «інвестиційну компанію, керовану тезами, яка інвестує в криптовалюти, токени та блокчейн-компанії, що змінюють ринки в трильйони доларів».

У жовтні 2017 року Multicoin Capital, очолюваний керуючим партнером Кайлом Самані, запустив свою стратегію хедж-фонду, який інвестує в ліквідні токени. Фірма також керує трьома фондами венчурного капіталу та інвестувала в нині збанкрутілу біржу FTX.

Варто зазначити, що крипто-хедж-фонд Multicoin зберігає понад 1300% без комісій з моменту заснування до 2022 року, незважаючи на значне скорочення.

Тим часом, коли ширший криптовалютний ринок відновився на початку цього року, Multicoin повідомила, що фонд отримав 100,9% у січні 2023 року, довівши прибутковість фонду від початку до січня до 2866%.

Мультикойни сильно постраждали від FTX Implosion

Збитки Multicoin минулого року в основному пов’язані з непрямим впливом на компанію через холдинги криптоактивів, таких як FTT, рідний токен біржі, а також активів, які застрягли на платформі. Фірма зазначила, що в листопаді 2022 року вона швидко створила бічну кишеню (виділення основного фонду) для активів, які постраждали від FTX.

Це включало активи, які застрягли на біржі, які зараз перебувають у пастці процедури банкрутства. Бічна кишеня також включала активи Multicoin, вилучені з FTX безпосередньо перед крахом, які, як сказано в листі, можуть бути витребувані FTX.

Multicoin написав у листі, що вжив нових заходів для «пом’якшення ризиків контрагента». Фірма планує зберігати лише 48 годин торгових активів на біржі за раз.

Крім того, фонд відкоригує практику управління заставою, щоб зменшити суму застави, що зберігається на біржах для позицій деривативів, і залучає додаткових зберігачів для диверсифікації кастодіального ризику.

FTX та її група криптокомпаній подала заяву про банкрутство за главою 11 на початку листопада. Сем Бенкман-Фрід, опальний засновник FTX, пізніше був заарештований на Багамах після того, як прокуратура США офіційно висунула проти нього кримінальні звинувачення. Зрештою його екстрадували до США, звідки він був звільнений з в’язниці розміщення облігацій на 250 мільйонів доларів в суді Нью-Йорка.

Можливо вам буде цікаво

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини