Хакери викрали Ethereum на 3,2 мільйона доларів із протоколу Conic Finance DeFi

Джерело: Pixabay

Децентралізовані фінанси (DeFi) протокол Conic Finance втратив понад 3,2 мільйона доларів Ефір (ETH) у двох окремих хакерських інцидентах за останні дні

Перша атака, яка сталася в п’ятницю минулого тижня, була описана командою Conic Finance як «атака повторного входу», яка використовувала вразливість у пулах Curve V2, заробляючи зловмиснику 1700 токенів ETH.

«Розгортається виправлення порушеного контракту», — написала команда.

Далі команда запевнила спільноту, що експлойт «неможливо повторити» для того самого Omnipool, і сказала, що «жодних інших Conic Omnipool ця проблема не стосується».

Другий напад

Однак через кілька годин команда знову повідомила, що вони зазнали експлойту, цього разу зливши токени на суму приблизно 300 000 доларів із crvUSD Omnipool.

«У відповідь на це та враховуючи сьогоднішній експлойт ETH, ми негайно вжили максимальних заходів безпеки та тимчасово закрили всі Omnipool», — йдеться в новому твіті від Conic Finance.

Команда підкреслила, що друга атака «не була пов’язана з експлойтом повторного входу ETH Omnipool».

«Надзвичайно складні» два дні

У посмертному оновлення опублікованому після двох атак, команда Conic Finance визнала, що останні два дні були «надзвичайно важкими».

«Ми почуваємося спустошеними цією ситуацією та зробимо все, що в наших силах, щоб повернути вкрадені кошти», — заявила команда.

Посмертне оновлення, здається, частково покладає провину за обидві атаки на Curve, кажучи про другий інцидент, що взаємодія з «незбалансованими пулами Curve» спричинила вразливість.

Крива це децентралізована біржа (DEX) для стейблкойнів, яка використовує модель автоматизованого маркетмейкера (AMM) для управління ліквідністю.

«Хоча у нас був певний механізм, який гарантував, що ми не взаємодіємо з незбалансованими пулами Curve, обмеження, які ми встановили, були недостатньо жорсткими й дозволяли зловмисникам повільно вичерпувати кошти з пулу», — написала команда.

Незважаючи на це, в оновленні також говориться, що члени команди Curve «заслуговують на визнання за їх величезну допомогу та підтримку».

Conic Finance є відносно новим проектом DeFi, і токен протоколу, CNC, наразі котирується лише на MEXC і CoinEx на додаток до кількох децентралізованих бірж.

Згідно з даними CoinGecko, на момент публікації в понеділок токен CNC знизився на 45% за останні 7 днів.

Ціна токена CNC за останні 7 днів. Джерело: CoinGecko

Можливо вам буде цікаво

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини