Керівник вантажних авіаперевізників Льєжа залишається позитивним, оскільки рецесія в Європі уповільнює зростання

Згідно з даними аеропорту Льєжа в Бельгії, вантажний тоннаж на всіх основних авіаційних маршрутах знизився, оскільки єврозона занурилася в рецесію.

Льєж (LGG) є основним шлюзом для вантажів у ЄС, і цього року обсяги скоротилися через низький попит у поєднанні з рецесійним середовищем у регіоні, сказав Фредерік Брун, керівник відділу комерційних вантажів і логістики. Loadstar.

«Всі ринки падають, особливо Японія, Південна Америка та азіатські ринки, такі як Китай».

Він бачить постійне перевезення вантажів з повітря на море, де низькі ставки та велика місткість, і додав: «Також постраждали нестабільні ринки, такі як швидкопсувні продукти та квіти з Африки».

Однак пан Брун оптимістично дивиться на решту року. Він очікує певних позитивних показників, заснованих на зростанні частки ринку та нових вантажних авіакомпаніях, які переносять свою діяльність на LGG. За його словами, нові авіалінії дозволили аеропорту підтримувати певні рівні обсягів.

У березні Air Canada Cargo розпочала рейси вантажного літака B767 із Торонто із зупинкою в Галіфаксі, ставши першим пунктом призначення для авіакомпанії лише вантажним судном. У червні Swissport і ALS Airlines Belgium розширили угоду, що охоплює послуги повітряних вантажних перевезень, включаючи обробку та складування на рампі для підтримки вантажного парку ASL, який включає B747-400ER з можливістю носового завантаження.

Минулого року Swissport обслуговував понад 21 щотижневий рейс і понад 140 400 тонн вантажів для ASL Airlines Belgium у Льєжі.

Пан Брун вважає, що Індія та Китай можуть бути потенційними яскравими плямами в найближчі місяці, тоді як Бразилія та Південна Америка також можуть спостерігати певні зміни в обсягах у 4 кварталі.

Тим часом Challenge Group, що має базу в LGG, заявила, що тоннаж зріс з 78 000 тонн у 2012 році до 282 000 тонн минулого року. Група інвестувала в об’єкт площею 42 000 квадратних метрів у своїх трьох підрозділах – Challenge Handling, Challenge Airlines BE та Challenge Technic.

Повідомляється, що Challenge обслуговує в середньому 4 042 рейси та 43 400 переміщень вантажівок на рік від LGG і стверджує, що є європейським лідером у перевезенні таких вантажів, як тварини (крім коней), фармацевтика, автомобілі, небезпечні вантажі, великогабаритні вантажі та концертне обладнання. За даними з planespotters.net, Challenge Airlines BE базує там п’ять літаків – три B747-400F і два B767F, усі припарковані.

LGG разом зі своїми агентами з наземного обслуговування встановили додаткові «швидкісні ворота» для прямого переміщення непошкоджених ULD із зони злітно-посадкової зони на територію та навпаки, і пан Брун сказав, що до кінця року розпочнеться будівництво нового комплексу під назвою «Cargo City». Почався б Захід. Маючи 255 000 квадратних метрів складських приміщень, це стане базою для подальшого зростання для експедиторів і логістичних компаній LGG, і очікується, що воно буде відкрито в 4 кварталі 24 року.

«Ми також завершуємо розробку нового генерального плану аеропорту для подальшого розвитку аеропорту до 2040 року, який буде офіційно представлено в четвертому кварталі», — повідомив пан Брун.

Він розповів про те, що кілька нових вантажних операторів і експедиторів переїдуть на LGG, залучених «гнучкою стратегією лише вантажних перевезень» аеропорту. Крім того, посилення обмежень в інших великих вантажних хабах ЄС зробило Льєж привабливим варіантом, стверджував він.

Дійсно, деякі вантажні центри повідомляють про проблеми з отриманням кваліфікованої робочої сили, дилема, яка посилюється протестами в деяких аеропортах. Однак пан Брун сказав, що ситуація в LGG була «набагато сприятливішою».

Він додав: «Ми не бачимо жодних трудових проблем, перш за все тому, що у нас тут навчальна база. Академія аеропорту Льєжа пропонує рішення для всього співтовариства вантажників, а платформа активно підтримує розвиток додаткової кваліфікованої робочої сили».

Можливо вам буде цікаво

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини