Кантор Фіцджеральд стає впевненішим – ось чому

Джерело: AdobeStock/24K-Production

Аналітики компанії з фінансових послуг Кантор Фіцджеральд повірте довгоочікуване місце Bitcoin (BTC) біржовий фонд (ETF) все ближче до реальності.

Компанія, відома своїми основними брокерськими та інвестиційно-банківськими послугами, стала впевненою у схваленні заявок від менеджерів активів, які прагнуть запустити спотовий ETF для біткойнів, оскільки повідомили від Bloomberg News.

Комісія з цінних паперів і бірж США (SEC) вагалася щодо затвердження спотового біткойн ETF через побоювання щодо потенційних маніпуляцій на офшорних спотових платформах.

Однак Кантор Фіцджеральд вважає, що процедури ринкового нагляду, запропоновані новими заявниками, можуть вирішити ці проблеми та схилити SEC до схвалення.

Аналітики фірми Джош Сіглер і Вілл Карлсон підкреслили важливість укладення «всеосяжної угоди про розподіл відеоспостереження з регульованим ринком значного розміру», щоб заспокоїти регуляторів.

За словами Кантора Фіцджеральда, затвердження спотового ETF матиме значні короткострокові наслідки для ціни біткойна.

Вони описали це як ключовий момент для довгострокового впровадження та легітимізації біткойна.

Аналітики вважають затвердження спотового ETF найважливішим короткостроковим каталізатором для ринку криптовалют.

Раніше SEC відхилила кілька пропозицій щодо спотового ETF, посилаючись на занепокоєння щодо відсутності обміну інформацією між біржами для запобігання маніпулюванню ринком.

Однак BlackRock, яка подала свою пропозицію в червні, уклала угоду з Coinbase про виявлення та усунення будь-яких порушень на ринку.

Ціна біткойна різко зросла на тлі оптимізму навколо спотового біткойн ETF

Очікування схвалення спотового ETF призвело до різкого зростання ціни біткойна за останні тижні.

На початку цього місяця криптовалюта зросла до 35 000 доларів США завдяки ринковим спекуляціям навколо потенційного затвердження спотового ETF.

Тим часом платформа криптофінансових послуг Matrixportпередбачив велике зростання біткойнів, якщо спотовий ETF вийде на ринок.

Порівнюючи це з ETF дорогоцінних металів, ринкова капіталізація яких становить близько 120 мільярдів доларів США, припускаючи, що 10-20% інвесторів ETF дорогоцінних металів розглядають диверсифікацію в ETF біткойнів як захист від монетарного знецінення та інфляції, Matrixport сказав, що ми можемо стати свідками надходження від 12 до 24 мільярдів доларів США в Bitcoin ETF.

«Якщо ринкова капіталізація Tether зросте на 24 мільярди доларів, виступаючи в якості проксі для потенційних надходжень ETF, ціна біткойна зросте до 42 000 доларів, що представляє консервативну оцінку».

Ще одне підтвердження зростання ринку біткойнів, домінування на ринку провідної криптовалюти досягла 54%це найвищий рівень за понад два з половиною роки.

Постійне зростання домінування біткойна, починаючи з приблизно 38% на початку року, відбувається на тлі його річного зростання, коли флагманська криптовалюта зросла на 81% з початку 2023 року.

Можливо вам буде цікаво

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини