JPMorgan стверджує, що заявки на біткойн-ETF будуть схвалені, ймовірно, до 10 січня – наскільки високо може піднятися ціна BTC у 2024 році?

Логотип JP Morgan / Джерело: Adobe

Нещодавнє рішення Комісії з цінних паперів і бірж США (SEC) не оскаржувати рішення, яке було проти них у справі Grayscale, наближає схвалення спотових біткойн-ETF у США, стверджує JPMorgan у дослідницькому звіті, опублікованому на початку цього тижня.

Перші схвалення, ймовірно, надійдуть до 10тис січня, що є останнім терміном для заявки Ark 21Shares, продовжують аналітики JPM.

Троє суддів окружного апеляційного суду округу Колумбія винесли рішення ще в серпні що рішення SEC дозволити ф’ючерсні ETF на біткойн, але відмовити заявці Grayscale для перетворення його Bitcoin Trust на спотовий ETF на біткойн було «довільним і примхливим».

Кінцевий термін SEC для оскарження цього рішення був минулої п’ятниці, але агентство вирішило нічого не робитищо викликає надію, що агентство переключає свою увагу на схвалення спотових біткойн-ETF, а не на боротьбу з ними.

У звіті JPM зазначено, що він очікує, що SEC схвалить відразу кілька спотових заявок на Bitcoin ETF, а не надасть будь-якому одному заявнику ETF несправедливу перевагу першому.

Біткойн прокачує спотовий оптимізм щодо схвалення ETF

Під час останніх торгів у середині 29 000 доларів, біткойн (BTC) цього тижня має намір продемонструвати стрімкий приріст понад 8%, що підкріплюється оптимізмом щодо потенційних майбутніх схвалень спотових ETF.

JPM — не єдина інституція/відома галузь, яка говорить про перспективу найближчого затвердження.

Про це заявив генеральний директор Galaxy Digital Майк Новограц в інтерв’ю CNBC у середу що він очікує, що схвалення надійдуть до кінця 2023 року.

В іншому місці, хоча він не вказав терміни затвердження, Про це заявив головний юридичний директор Coinbase Пол Гревал в окремому інтерв’ю CNBC зазначив, що «компанії, які виступили з надійними пропозиціями щодо цих продуктів і послуг, є одними з найбільших «блакитних фішок» у сфері фінансових послуг».

«Це, — додав він, — говорить про те, що ми побачимо прогрес у цьому найближчим часом».

Гревал мав на увазі програми від таких гігантів управління активами, як BlackRockFidelity, WisdomTree і Vanguard.

Кілька з цих фірм, які вперше подали заявки на купівлю біткойн ETF до SEC ще в червні, змінили свої документи цього тижнявикликаючи оптимізм у зв’язку з тим, що SEC веде активний діалог із заявниками, що свідчить про більшу ймовірність схвалення у найближчому майбутньому.

«Біткойн також підбадьорив можливе схвалення ETF і збільшення кількості заявок на ETF провідними компаніями», — сказала Люсі Ху, старший трейдер Metalpha Люсі Ху, представникам криптопреси в п’ятницю.

«SEC вирішила не оскаржувати рішення Grayscale, і в міру наближення терміну подання заявок на спотовий ETF BTC від таких установ, як Blackrock, впевненість ринку в схваленні ETF зросла».

У зв’язку з ймовірним схваленням біткойн-ETF і подією, що відбудеться вдвічі в квітні, «крипторинок може спровокувати дуже сильний бичачий ринок», – зазначив Ху.

Наскільки високо може піднятися ціна біткойна (BTC) у 2024 році?

Різке підвищення ціни BTC у понеділок після a фейковий звіт від Cointelegraph те, що Комісія з цінних паперів і цінних паперів схвалила заявку BlackRock на спотовий біткойн-ETF iShares, послужило попередженням для ведмедів біткойнів про те, як може відреагувати ціна, коли нарешті з’являться новини про фактичні схвалення.

Тому не дивно, що цього тижня, коли оптимізм щодо схвалення спотових біткойн ETF зріс, продавці BTC неохоче виходили на ринок, а ціна BTC поповзла вище.

«Зробити ставку на стійке падіння BTC тут — це все одно, що йти проти сили тяжіння», — сказав засновник WOO Network Джек Тан представникам криптопреси на початку цього тижня.

Провайдер крипто-послуг Matrixport прогнозує, що ціна може зрости до 42 000 доларів і $56 000 на новинах спотового схвалення ETF.

Це може означати зростання на 40-90% від поточного рівня в найближчі місяці.

Але потенціал зростання біткойна до 2024 року, мабуть, ще більший, ніж цей.

Приор Халвінги біткоіни історично продовжували рости до нових історичних максимумів ціни біткойна.

Тим часом цикл підвищення процентних ставок ФРС, ймовірно, нарешті завершиться, коли ми переходимо до 2024 року, і, ймовірно, розпочнеться цикл зниження, що потенційно означає зниження процентних ставок попереду, що може стати головним макропорогом для біткоіну.

Інші фактори також можуть допомогти біткойну.

Цього тижня найбільша у світі криптовалюта зростає, незважаючи на спад на фондовому ринку США, на який впливають побоювання щодо високих цін на нафту та геополітики.

Макроінвесторів стає все більше розглядаючи біткойн як безпечну гаваньщо може стати ще одним серйозним попутним вітром у 2024 році.

Зростання на 130% до рекордних максимумів 2021 року в районі 69 000 доларів є великою ймовірністю наступного року.

Можливо вам буде цікаво

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини