Юридична команда SBF висловлює занепокоєння щодо підготовки до суду

Джерело: Скріншот відео, YouTube / CBS News

Адвокати Сема Бенкмана-Фріда висловили занепокоєння щодо заходів, вжитих владою для майбутнього кримінального процесу над їхнім клієнтом у жовтні. У поданні від 25 серпня до Окружного суду Сполучених Штатів Південного округу Нью-Йорка юридичні представники стверджували, що заходи, запропоновані прокурорами, були недостатніми для того, щоб засновник FTX повністю підготувався до суду.

За лаштунками: ближчий погляд на процес відкриття

Суть питання стосується матеріалів виявлення, які стосуються справи. 24 серпня ц. Міністерство юстиції США надало приблизно 4 мільйони сторінок цих матеріалів. Однак, за словами захисту, залишаються «мільйони сторінок документів і терабайти даних», які Сем Бенкман-Фрід має переглянути.

«Ми не віримо, що щось, окрім тимчасового звільнення, належним чином вирішить ці проблеми та захистить право пана Бенкмана-Фріда брати участь у власному захисті», – заявив захист. «До того, як його звільнили під заставу, пан Бенкмен-Фрід витрачав 80-100 годин на тиждень, переглядаючи об’ємне відкриття та створюючи детальний аналіз, який він міг постійно оновлювати та ділитися зі своїми адвокатами».

Близько восьми місяців, після його екстрадиції з Багамських островів і наступного обвинувачення в США в грудні 2022 року, Сем Бенкман-Фрід вийшов на свободу через заставу в розмірі 250 мільйонів доларів.

Проте його свобода була недовгою. Після претензії щодо підробки свідків за участю колишнього генерального директора Alameda Research Керолайн Еллісон, федеральний суддя вирішив скасувати заставу засновника FTX. З 11 серпня Бенкман-Фрід утримується в центрі ув’язнення в Брукліні.

Юридичні баталії та обмеження

З моменту скасування його застави, захист виступає за зменшення обмеженьвимагаючи більше часу для свого клієнта за межами ізолятора для підготовки до суду.

21 серпня ц. суд дозволив Сему Бенкмену-Фріду приблизно сім годин 22 серпня в камері адвокатської кімнати нью-йоркського суду. Після цього було видано іншу постанову, яка дозволяла йому доступ до тієї самої кімнати з Інтернетом, за умови, що сторона захисту повідомить заздалегідь.

Команда юристів підкреслила потребу SBF у постійному онлайн-доступі, заявивши: «Пану Бенкмен-Фріду потрібен постійний доступ до комп’ютера з підтримкою Інтернету, який дозволяє йому переглядати документи з моменту виявлення, шукати відповідний контекст для доказів онлайн, писати та редагувати роботу продукт, аналізуючи документи та дані, і ділиться цими документами та аналізом зі своїми адвокатами».

Вони також зазначили, що поточні домовленості не відповідають цим вимогам.

Майбутні випробування: що чекає попереду

Засновник FTX зіткнеться з двома різними судами. Перший, заплановано на 3 жовтня, розгляне сім звинувачень, пов’язаних із імовірними шахрайськими діями щодо коштів користувачів як у FTX, так і в Alameda Research. Наступний судовий розгляд, запланований на березень 2024 року, включатиме п’ять додаткових кримінальних звинувачень.

Про це свідчать судові документи що захист Сема Бенкмана-Фріда може стверджувати, що їхній клієнт вжив заходів на основі отриманої ним юридичної консультації. Ця порада, нібито від юридичної фірми Fenwick & West і внутрішньої юридичної команди FTX, нібито призвела до автоматичного видалення деяких повідомлень між співробітниками FTX і Alameda.

Очікується, що з наближенням судових процесів аргументи захисту та відповіді обвинувачення формуватимуть наратив навколо цих резонансних справ. Результат, безсумнівно, матиме наслідки для Сема Бенкмана-Фріда і, можливо, ширше криптовалюта промисловість.

Можливо вам буде цікаво

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини