Іспанський банк A&G запускає криптоінвестиційний фонд

Джерело: alexlmx/Adobe

Ведучий Іспанська приватний банку A&G запустила пропозицію криптоінвестиційного фонду, що свідчить про те, що в європейській країні продовжує зростати популярність.

Europa Press повідомив, що A&G запустить продукт інвестиційного фонду після реєстрації брошури фонду в регулятивній Національній комісії з ринку цінних паперів (CNMV).

Фонд буде першим у своєму роді в Іспанії.

Банк заявив, що інвестори висловили «великий інтерес» до криптоінвестицій.

A&G заявила, що криптоінвестиції «можна спрямовувати за допомогою більш ефективного управління ризиками та контролю за допомогою інвестиційних продуктів, які є безпечнішими та краще регульованими».

У банку також заявили, що фонди, в яких «залучені професіонали, які підлягають нагляду», є безпечним вибором для інвесторів, зацікавлених у криптовалюті.

Інший банк, CACEIS, буде виконувати функції депозитарію фонду, а PwC (PricewaterhouseCoopers) — його аудитором.

CACEIS Bank є спільним підрозділом з обслуговування активів європейських банківських центрів Crédit Agricole і Santander.

Минулого місяця, Французький ринковий регулятор надав CACEIS ліцензію на зберігання криптовалют.

Графік, що показує ціни на біткойни порівняно з євро за останній рік.
Ціни біткойна по відношенню до євро за останній рік. (Джерело: XE.com)

A&G повідомила, що точний склад фонду ще не визначено.

Але банк заявив, що фонд «матиме від 50% до 100% впливу на криптовалюти, виключно через фінансові інструменти, прибутковість яких пов’язана з [tokens].”

Фонд матиме доступ до обох Bitcoin (BTC) і Ethereum (ETH).

Він також матиме «міноритарний» вплив на «інші існуючі або майбутні криптовалюти, які мають задовільний рівень обсягу та ліквідності».

Графік, що показує ціни Ethereum порівняно з євро за минулий рік.
Ціни Ethereum по відношенню до євро за минулий рік. (Джерело: XE.com)

Новий іспанський криптофонд: кількість усиновлень зростає?

У брошурі зазначається, що новий фонд A&G «може не підійти для інвесторів, які планують вивести свої гроші менш ніж за чотири роки».

Однак брошура також містить обов’язкові застереження від CNMV.

Регулятор зазначає, що фонд передбачає «інвестиції у фінансові інструменти, прибутковість яких пов’язана з криптовалютами».

За словами регулятора, це передбачає «дуже високий рівень ризику через надзвичайну волатильність, складність, відсутність прозорості, зберігання та ризик концентрації криптовалют, що може призвести до повної втрати [your] інвестиції».

У березні відомий іспанський депутат заявив, що так пішов зі своєї посади в парламенті, щоб продовжити кар’єру, пов’язану з криптовалютою.

Раніше цього місяця податкова компанія заявила про це 70% іспанських власників криптовалют, які подавали податкові декларації, зазнали збитків від своїх інвестицій у токени у 2022 фінансовому році.

Можливо вам буде цікаво

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини