Існують «дуже цікаві можливості» для стейблкойнів, не заснованих на доларах США: Binance CSO

Джерело зображення: Pixabay

Оскільки регулятивні органи США фактично скасували стейблкоїн BUSD під брендом Binance, найбільша у світі біржа криптовалют тепер виходить за рамки доларових стейблкоїнів, і вона викликала помітний інтерес з боку потенційних партнерів.

Патрік Хіллманн, головний стратегічний директор Binance, сказав, що кілька приватних і державних організацій виявили зацікавленість у співпраці з біржею щодо запуску ще одного стейблкоїна, який може не базуватися на доларах.

«Є дуже цікаві можливості, особливо в Європі та на Близькому Сході», – сказав Хіллманн сказав в інтерв’ю Forbes, не повідомляючи більше деталей.

Ідея випуску Binance стейблкоїна в недоларових розмірах не зовсім нова. Минулого тижня генеральний директор Binance Чанпен Чжао повідомив у Twitter пост що компанія вивчає інших емітентів і стейблкойни, не засновані на доларах США.

Однак експерти стверджують, що такий поворот може виявитися складним, і стейблкоїн навряд чи знайде значне впровадження.

Наприклад, найбільшим стейблкойном, що не підтримується доларовими фіатними валютами, наразі є Euro Tether (EURT), ринкова капіталізація якого становить 220 мільйонів доларів. Для порівняння, ринкова капіталізація Tether (USDT), яка прив’язана до долара, становить понад 70 мільярдів доларів.

«Однією з багатьох причин, чому знадобилося так багато часу, щоб стейблкоїни не в доларах США стали поширеними, є регулювання», — сказав Кевін Чжан, співзасновник DFX Finance, децентралізованого фінансового протоколу для стейблкоїнів в не доларах США, додавши:

«Емітенти стейблкойнів шукають способи належного регулювання, не роблячи численних припущень і не витрачаючи шалених грошей на юристів, щоб надати висновки».

Чжан, однак, зазначив, що нещодавнє вороже ставлення американських регуляторів створює можливість для стейблкойнів, що не належать до долара США. «Binance, оскільки вони мають такий розмір і охоплення, яке вони мають, завжди буде актуальним гравцем у просторі стейблкойнів. Деномінація торгових пар у певних стейблкойнах створює величезні мережеві ефекти», — додав він.

Минулого тижня Департамент фінансових послуг Нью-Йорка (DFS) наказав Paxos, криптокомпанії, яка випускає стейблкойн Binance Binance USD (BUSD), припинити карбування BUSD. Згодом з’ясувалося, що SEC планує подати до суду компанії над випуском BUSD. Агентство аргументувало це тим, що BUSD вважається незареєстрованим цінним папером.

Binance втрачає ногу в США

Окрім саги навколо свого стейблкоїну, Binance також стикається зі зростаючими труднощами в США на низці інших фронтів. Минулого місяця банківський партнер біржі Signature Bank піднятий мінімальні транзакції для переказів у доларах, оголосивши, що він оброблятиме угоди лише користувачів із банківськими рахунками в доларах США на суму понад 100 000 доларів США.

Обмін також оголосив що на початку цього місяця він тимчасово призупиняє зняття та депозити в доларах США для міжнародних клієнтів.

А до цього влада США надісланий повістки до суду до американських хедж-фондів і маркет-мейкерських компаній, що мають справу з Binance, з проханням надати записи їх спілкування з біржею.

Можливо вам буде цікаво

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини