IRS вживає заходів для виявлення осіб клієнтів цієї криптобіржі – кого це вплине?

Джерело: AdobeStock / Timon

За даними Служби внутрішніх доходів (IRS), американський податок авторитет, Кракенгігантська криптобіржа, не змогла надати запитувану інформацію щодо своїх клієнтів із США, які здійснили криптовалютні транзакції на суму 20 000 доларів США або більше в період з 2016 по 2020 рік.

Основна біржа нібито ігнорувала повістку про розслідування IRS. Відповідно до до Law360,

«Криптовалютна біржа Kraken Inc. не виконала схвалену судом повістку IRS щодо отримання записів про особи клієнтів і транзакції, і її слід змусити надати записи».

пер документ, опублікований 3 лютого Сполучені Штати Америкичерез адвоката, подає клопотання Окружний суд США Північного округу Каліфорнії для розпорядження, яке примусило б виконати повістку IRS, вручену Payward Venturesоднієї з компаній, що входять до складу Kraken, і всіх її дочірніх компаній.

Він стверджує, що,

«Незважаючи на дискусії між сторонами, Kraken не виконав виклик і не надав книги, записи, папери та інші дані, які вимагалися в повістці. Невиконання Kraken продовжується до цього дня.

У заяві стверджувалося, що вся ця інформація, яка вимагається в повістці, вже повинна була бути в розпорядженні IRS.

Він додав, що

«Інформація, яку шукають у повістці, може мати відношення до розслідування IRS щодо осіб і федеральних податкових зобов’язань користувачів криптовалюти, які не виконали або можуть не виконати свої федеральні податкові зобов’язання».

як повідомилиу травні 2021 року відділення окружного суду Каліфорнії надало дозвіл IRS на виклик до суду Джона Доу щодо Kraken у спробі виявити особи жителів і громадян Сполучених Штатів, які проводили криптовалютні транзакції з великою вартістю протягом попередніх чотирьох років .

Як пояснює IRS, повістка John Doe дозволяє податковому органу «отримати імена, запитувану інформацію та документи щодо всіх платників податків певної групи».

Крім того, згідно з Міністерство юстиції США (DoJ), на той час IRS було надано повноваження змусити Kraken розкрити інформацію про клієнтів-платників податків США, які провели криптовалютні транзакції на суму 20 000 доларів США або більше в період з 2016 по 2020 рік.

Щодо претензій, поданих у цій заявці від лютого 2023 року, повідомив представник Kraken Cryptonews.com що,

«Ми не отримували зазначеної петиції, але ми знаємо про попередні виклики IRS. Одним із керівних принципів Kraken є забезпечення безпеки та конфіденційності облікових записів своїх клієнтів. Ми розуміємо, що Суд висловив стурбованість масштабами Положення цієї справи раніше не давало Кракену можливості висловити свою думку. Ми з нетерпінням чекаємо звернення до Суду з нашими занепокоєннями».

Тим часом 9 лютого Кракен закінчився послуги внутрішнього стекінгу для своїх клієнтів у США. У повідомленні зазначено, що дві дочірні компанії Kraken розрахувалися з Комісія з цінних паперів і бірж США (SEC) щодо програми стекінгу біржі в мережі.

«Починаючи з сьогоднішнього дня, Kraken автоматично зніме ставки з усіх активів клієнтів США, зареєстрованих у програмі стекінгу в ланцюжку», — йдеться в повідомленні.

Ставили Ефір після оновлення в Шанхаї.

З огляду на це, Kraken був не єдиною біржею, на яку потрапила IRS. Ви можете прочитати більше про це нижче.

__

Оновлено о 10:55 UTC з коментарем від представника Kraken.

____

Вивчайте більше:
IRS США переслідує клієнтів іншої криптобіржі

Суд США натякає на те, що IRS могло порушити права конфіденційності користувачів Coinbase під час податкової перевірки

Тепер IRS може вистежувати американських криптоподатківців після знакового рішення

Повідомлення про те, що IRS не буде оподатковувати винагороди за ставку, створюють юридичну плутанину в США; Податківці Великобританії оновлюють власні вказівки

Можливо вам буде цікаво

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини