Індустрія блокчейнів отримує поштовх, оскільки американські компанії збираються залучити 100 мільйонів доларів для криптофонду – чи повертаються інституції?

Джерело / Theshubhamdhage x Сем Кулінг

Незважаючи на серію гучних кроків Комісії з цінних паперів і бірж, яка намагається заволодіти криптоіндустрією США, новий фонд цифрових активів може відновити зростання ринку.

Результат часткового злиття провідних компаній Alpha Sigma Capital і Transform Ventures. Два нових фонди залучать 100 мільйонів доларів для інвестицій у майбутнє Web3.

Каліфорнійський фонд цифрових активів Alpha Sigma Capital оголосив про створення підприємства. В ан інтерв’ю з генеральним директором Reuters Енцо Віллані (Колишній керівник відділу міжнародної стратегії в OKX) розповів, як кошти сприятимуть реальному зростанню Web3.

«Справжнє зростання блокчейнів і реальне зростання Web 3 починають відбуватися», — сказав Віллані.

«Багато речей, які зараз відбуваються [in crypto] може бути складним завданням. Але я думаю, що галузь пройшла б через це [challenges] все одно”.

Генеральний директор Transform Терпін інвестує $2,65 млн. у новий фонд

Transform Ventures, розташована в Пуерто-Ріко, є венчурним крилом компанії Transform Group – утворюють іншу половину злиття.

Як одна з найбільших у світі PR-компаній блокчейну, Transform Group випустили понад 150 токенів, що становить 57% від загальної капіталізації криптовалютного ринку.

Під керівництвом генерального директора Михайло Терпін – фірма має провідну PR-стратегію для великих проектів, включаючи Ethereum, Tether і Dash.

Це остання в серії останніх перемог Терпіна. Генеральний директор отримав 75 ​​мільйонів доларів у цивільному суді проти 21-річного хакера, який допоміг викрасти 3 мільйони криптотокенів з телефону Терпіна.

Два нових фонди для Web3 і Blockchain

Злиття Alpha Sigma і Transform Ventures призведе до початкового створення двох фондів.

Перший фонд, який було створено цього місяця, називається «Фонд рідких цифрових активів Alpha» — він був започаткований особистими інвестиціями Терпіна в розмірі 2,65 мільйона доларів США.

За словами генерального директора Transform, це супроводжуватиметься ще 2,9 мільйонами доларів США.

Другий фонд буде закритим фондом венчурного капіталу, зосередженим на блокчейні. Хоча цей фонд ще не створений, за чутками, він називається Егейським фондом.

Цікаво, що це може натякати на інше підприємство, Transform керує золотими візовими консультантами в Греції під назвою Перетворити Грецію.

Сподіваємося, що ці кошти допоможуть підштовхнути зростання стартапів у просторі Web3, оскільки 2023 рік буде вважатися ключовим роком розвитку індустрії перед наступною подією уполовинення Bitcoin навесні 2024 року.

Можливо вам буде цікаво

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини