Індія готується до «усунення вузьких місць у торгівлі», оскільки експорт RMG скорочується

© Вектомарт

Індійська галузь готового одягу (RMG), яка розглядала перехід із Китаю як вигідну можливість, здається, бореться із загостренням регіональної конкуренції за частку ринку.

Індійський експорт RMG за вартістю різко впав у поточному фінансовому році, який розпочався в квітні, оскільки загальна торгівля впала на 17,6% у річному обчисленні до 4,8 мільярда доларів США з падінням у липні на 17,4%, свідчать офіційні дані.

Останні цифри не тільки представляють похмуру перспективу для експорту RMG, але й різко контрастують із 17%-им сплеском, про який повідомили експортери одягу з Бангладеш минулого місяця, вперше за фінансовий 2023-24 фінансовий рік.

Згідно з джерелами індійської швейної промисловості, суть проблеми полягає в падінні попиту у великих економіках, оскільки споживачі там, стикаючись із інфляційним тиском, скорочують витрати на дискреційні товари. Індійський експорт впав шостий місяць поспіль у липні, впавши на 16% порівняно з аналогічним періодом минулого року.

«Ми маємо невід’ємні фінансові недоліки через відсутність статусу «найбільшого сприяння» на кількох ринках, зокрема в ЄС і США», – сказав чиновник Loadstar. «Як результат, наш експорт неконкурентоспроможний приблизно на 80% світового ринку».

Він також поскаржився, що індійським експортерам RMG довелося мати справу з вимогами великих знижок від іноземних покупців, на додаток до вищих імпортних мит.

Однак індійські промислові групи розпочали програму охоплення зацікавлених сторін, щоб оприлюднити вузькі місця на шляху розвитку торгівлі та визначити шляхи відновлення експортних потоків.

З цією метою офіційні особи індійської Ради сприяння експорту одягу (AEPC) висловили занепокоєння з приводу зростаючих «нетарифних бар’єрів у торгівлі», які, за їхніми словами, здебільшого прийшли у формі нових сертифікатів, перевірок, правил і стандартів, які застосовуються розвиненими країнами. .

«Нетарифні бар’єри повільно, але впевнено стали потужним інструментом для шкоди та навіть підриву законної торгівлі», – сказав генеральний секретар AEPC Мітілешвар Тхакур. «Останнім часом країни з розвиненою економікою, такі як ЄС, почали шукати інноваційні способи обмеження імпорту з країн, що розвиваються.

«Законодавство, як CBAM [Carbon Border Adjustment Mechanism] і EUDR [EU Deforestation Legislation] порушують угоди СОТ і неминуче зроблять індійський експорт до ЄС менш конкурентоспроможним. Тому необхідно досліджувати шляхи та засоби для вирішення проблем, пов’язаних із цим законодавством».

Конфедерація індійської текстильної промисловості, платформа для співпраці між урядовими установами та зацікавленими сторонами, також намагається докласти зусиль, щоб переорієнтувати індійські бренди одягу в тандемі з еволюцією екологічних, соціальних та управлінських критеріїв.

Низка угод про вільну торгівлю (ЗВТ), які вже укладено, зокрема з Австралією, і в роботі, в тому числі з Великобританією, у поєднанні з іншими реформами трудової політики можуть допомогти Індії захопити більшу частку світового ринку одягу в довгостроковій перспективі, відзначають галузеві оглядачі.

Можливо вам буде цікаво

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини