Імпортери стверджують, що коробки Del Monte отримали пріоритет у доставці, а їхні фрукти згнили

Імпортери свіжих фруктів подали позов до Федеральної морської комісії США (FMC) про відшкодування збитків у розмірі 2 мільйонів доларів проти транспортного оператора, який належить Fresh Del Monte.

Шість скаржників (Coast Citrus Distributors, Amazon Produce Network, Refin Tropicals, JW Fresh, Sembrios і Bresson) стверджують, що пільгове ставлення компанії Network Shipping (NWS) до Del Monte протягом сезону манго в 2021-2022 роках призвело до псування 108 їхніх власних контейнерів.

У скарзі йдеться: «NWS не надала шасі імпортерам, оскільки вона виділила доступні шасі для контейнерів, доставлених Del Monte, імпортером, афілійованим з NWS.

«Затримка в отриманні через NWS [our] контейнери з порту були настільки екстремальними, що в деяких випадках контейнери залишалися в порту понад 50 днів, очікуючи на шасі. Щонайменше 108 контейнерів залишалися в порту 10 і більше днів, що призвело до псування».

Скаржники стверджують, що вони намагалися зменшити дефіцит у каліфорнійському Порт-Х’юнеме, закупивши власне шасі, але не змогли закупити відповідний тип у достатній кількості.

Група описує таку поведінку як «постійну та безперервну практику», яка «тривала весь сезон манго», при цьому NWS жодного разу не повідомила про очікувану нестачу відповідного шасі.

Вони стверджують: «Вантаж Дель Монте не затримувався, і це був єдиний вантаж, який рухався з порту… [our] контейнери, які сидять», і кажуть, що NWS знала, що їхній вантаж також містить свіжі манго, «але порушила свої зобов’язання щодо розподілу шасі справедливим і недискримінаційним способом».

Посилаючись на Закон про судноплавство, група заявляє про порушення, пов’язані з отриманням, обробкою, зберіганням і доставкою товарів NWS, що її дії були «несправедливими або несправедливо дискримінаційними».

У заяві додається: «Заявники є конкурентами Del Monte, філії NWS. NWS надавав пільговий режим контейнерам, відвантаженим компанією Del Monte… упередження або невигідне становище для скаржників було безпосередньою причиною шкоди».

Зв’язки Дель Монте з NWS добре відомі, з Loadstar повідомляючи в травні 2022 року, що він намагається продати приміщення вантажовідправникам з вимогами до часу.

Можливо вам буде цікаво

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини