Ілон Маск підтримує Вівека Рамасвамі: кандидата в президенти від Республіканської партії, який виступає за криптовалюту

Джерело зображення: Getty Images

Тесла і SpaceX генеральний директор Ілон Маск висловив підтримку Вівек Рамасвамінаймолодший кандидат у президенти від Республіканської партії.

У відповідь на фрагмент інтерв’ю Рамасвамі на Такер КарлсонТакер у подкасті Twitter, Маск зазначив, що Рамасвамі продемонстрував свій потенціал як багатообіцяючого кандидата.

“Він дуже перспективний кандидат”, – сказав мільярдер.

Відомий своїми відвертими думками щодо цифрових фінансів і криптовалют, Рамасвамі активно виступає за посилення криптосередовища в Сполучених Штатах.

На нещодавній конференції Bitcoin 2023 у Маямі він також оголосив, що його кампанія погодиться Bitcoin (BTC) внески.

Під час заходу Рамасвамі оприлюднив QR-код, який спрямовував відвідувачів на портал пожертвувань, де пропонуються різні способи пожертвувань.

Донори, які внесли внесок у межах ліміту в 6600 доларів США, були винагороджені ексклюзивним незамінним токеном, що додало інноваційного повороту до його стратегії кампанії.

Рішення Рамасвамі приймати пожертви в біткойнах слідує стопам Роберта Ф. Кеннеді-молодшого, який став першим кандидатом у президенти США, який прийняв внески в криптовалюті.

Хоча прокриптопозиція Рамасвамі здобула йому популярність серед однодумців, він стикається з проблемами на своєму політичному шляху.

Наразі він втягнутий у дві судові справи, подані колишніми працівниками компанії Strive Asset Management, співзасновником якої він є.

Співробітники стверджують, що під час роботи на фірмі їх примушували до порушення правил щодо цінних паперів.

Незважаючи на ці перешкоди, зростання популярності Рамасвамі зблизило його з колегою-республіканцем Рон ДеСантісдружній до біткойнів губернатор Флориди.

США бачать приплив крипто-дружніх кандидатів у президенти

Рішення Рамасвамі приймати пожертви в біткойнах слідує стопам Роберта Ф. Кеннеді-молодшого, який став першим кандидатом у президенти США, який прийняв внески в криптовалюті.

Рон ДеСантіс — ще один кандидат у президенти, відомий своєю підтримкою криптовалют.

У своєму оголошенні про кандидатуру президента 24 травня в Twitter він сказав, що «захищатиме» біткойн. «Як президент ми будемо захищати можливість робити такі речі, як біткойни», — сказав ДеСантіс.

Він додав, що «з цим пов’язані ризики», але люди, зацікавлені в криптовалюті, «досвідчені» і «можуть приймати рішення».

Опитування, проведені до оголошення губернатора Флориди, вважають його другим фаворитом після Трампа.

Так само Кеннеді був a голосний прихильник біткойна після конференції в Маямі.

«Біткойн — це не тільки оплот проти тоталітаризму та маніпулювання нашою грошовою масою, він вказує шлях до майбутнього, в якому державні установи будуть більш прозорими та демократичнішими», — сказав він у червневому твіті.

Можливо вам буде цікаво

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини