Як ви можете допомогти ліквідації наслідків землетрусу під час участі транспортних груп

Sun Express, спільне підприємство Turkish Airlines і Lufthansa, сформувало повітряний міст із Німеччини в постраждалий від землетрусу регіон для доставки вантажів.

Перевізник, який також співпрацює з DPD, Fiege, time: Matters і CH Customs Broker, доставляє понад 1000 тонн гуманітарної допомоги.

Перші два рейси на літаках Lufthansa Cargo 777F мають прибути сьогодні з ковдрами, засобами гігієни та продуктами харчування.

З понеділка лише вантажні рейси Sun Express прибуватимуть щопонеділка та вівторка після схвалення винятку щодо використання пасажирських літаків для вантажів.

Схвалення відбулося після заклику TIACA до влади та зацікавлених сторін сприяти гуманітарним рейсам. TIACA подякувала Управлінню з контролю за іноземними активами США, яке видало Загальну ліцензію Сирії (GL) 23, дозволяючи протягом 180 днів усі операції, пов’язані з ліквідацією наслідків землетрусу, які інакше були б заборонені сирійськими санкціями.

«Це сприятиме надходженню допомоги до постраждалих районів набагато швидше», – заявили в організації. Але було додано: «З усуненням цієї перешкоди, ТІАКА закликає страхові ринки пом’якшити деякі суворі процедури та фінансові штрафи, які застосовуються під час польотів до Сирії, країни, яка вважається зоною військових дій, під санкціями.

«Польоти повинні прибувати якомога ближче до місць, де потрібна допомога, тому польоти до Дамаска чи Алеппо є життєво важливими для підтримки зусиль з надання допомоги Сирії. Але з поточними преміями Hull за військовий ризик, фінансовий вплив часто є занадто великим для гуманітарних організацій.

«Ми закликаємо страхові ринки наслідувати приклад Міністерства фінансів США та скасувати штраф на обмежений час, щоб підтримати зусилля з надання допомоги».

Для тих, хто бажає допомогти, Lufthansa Cargo повідомила, що терміново необхідні матеріали можна буде пожертвувати в будь-який із 7500 магазинів DPD у Німеччині з понеділка.

У ньому сказано: «Можна передати пакети допомоги вагою до 20 кг із таким вмістом: невикористаний або новий зимовий одяг для немовлят, дітей, чоловіків і жінок; спальні мішки; ковдри; хустки; пелюшки; дитячі пляшечки; рукавички; сухий корм; засоби гігієни (але без рідини); та сантехніка.

Попередньо потрібно роздрукувати квитанцію, яка є безкоштовною для пожертв. Додаткову інформацію можна знайти на сайті ініціативи за адресою www.wir-helfen-gemeinsam.de.

Перевізник додав, що компанії також можуть підтримати авіаперевезення як спонсори або за рахунок пожертв. Зацікавлені компанії просять звертатися безпосередньо до ініціативи.

Макс Ковнацкі, генеральний директор SunExpress Airlines, сказав: «Я хотів би висловити свою глибоку подяку всім партнерам. Завдяки їхній гнучкості та готовності допомогти вдалося налагодити цей авіаліфт і запустити його в дію за кілька днів.

«Тепер разом ми можемо зробити найважливіше для всіх нас у найближчі тижні – надати адресну допомогу на місцях, щоб хоча б трохи полегшити страждання людей, які постраждали від трагедії. Повітряний транспорт є важливим розширенням наших зобов’язань щодо рятувальних та евакуаційних рейсів і безкоштовного транспортування вантажів, які ми пропонуємо з 6 лютого».

Розподіл гуманітарної допомоги буде організований DSV і Celebi за допомогою місцевого органу з ліквідації наслідків стихійних лих AFAD.

Можливо вам буде цікаво

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини