Як цінова боротьба між двома важкими біржами NFT підвищує ціни

NFT у метавсесвіті. Джерело: Adobe

Незважаючи на те, що ціни на більшість основних криптовалют стагнували протягом останніх 30 днів, біткойн і Ethereum зросли лише на 1,7 і 4,0% відповідно, а BNB і XRP впали на 3,9% і 7,0% кожна згідно з даними. CoinMarketCapціни незамінних токенів (NFT) качали. Відповідно до Найнижча ціна NFTмінімальна ціна, щоб отримати в руки NFT з колекції Bored Ape Yacht Club (BAYC), підскочила на 17,5% протягом останніх 30 днів до 117 750 доларів.

Найнижча ціна BAYC NFT за останні 90 днів

Колекція Bored Ape Yacht Club NFT наразі є найціннішою в просторі NFT, її ринкова капіталізація (відповідно до мінімальної ціни) становить близько 1,177 мільярда доларів. Мінімальна ціна, щоб отримати в руки CryptoPunk NFT, зросла приблизно на 5,5% за той самий період часу – CryptoPunk є другою за ціною колекцією NFT з мінімальною ринковою капіталізацією також понад 1,0 мільярда доларів.

Мінімальна ціна CryptoPunk NFT за останні 90 днів. Джерело: Adobe

Ціни на NFT зростають, незважаючи на макроекономічне регулювання

Зростання цін на NFT відбулося, незважаючи на більш широке зниження ризиків у традиційних класах активів, з серією вагомих публікацій даних США минулого місяця, що підштовхнуло ФРС до посилення ставок – оскільки інфляція знову нагрівається, а економічна активність і ринки праці в США залишаються надійними, ФРС тепер вживає відсоткові ставки до середини року досягнуть приблизно 5,5% порівняно з очікуванням призупинення підвищення ставок приблизно до 5,0% лише місяць тому.

Така зміна очікувань щодо посилення ФРС зазвичай негативно впливає на цифрові активи, які все ще вважаються спекулятивним класом активів. За таких обставин NFT історично були одним із найбільш постраждалих секторів криптопростору. Зростання цін також відбувається на тлі посилення регуляторного тиску на централізовані криптокомпанії в США, з SEC нещодавно націлилася на Kraken над своєю програмою ставок і Paxos щодо випуску BUSD.

Стрімкі обсяги підтримки цін

Ціни змогли залишитися стійкими на тлі різкого зростання обсягів торгів NFT. Відповідно до щойно опублікованого місячного звіту DappRadar, у лютому обсяги торгів перевищили 2,0 мільярда доларів США, що є найвищим місячним обсягом торгів з травня 2022 року. Тим часом веб-сайт DappRadar показує, що протягом останніх 30 днів сім найкращих NFT торгові біржі побачив, що обсяги торгів перевищили 2,0 мільярда доларів США, а новий хлопець у цьому блоці Розмиття насолоджуючись величезними 1,45 мільярдами доларів цих потоків.

Blur запустила свою платформу ще в жовтні, і минулого місяця було багато галасу щодо платформи напередодні роздачі токенів платформи – BLUR розподілявся між користувачами платформи Blur на основі їхньої торгової діяльності. За останні 30 днів біржа спостерігала стратосферне зростання – за даними DappRadar, на платформі було зафіксовано 158 000 UAW (унікальних крипто-гаманців, які з нею взаємодіють), що на 200% більше, ніж за попередні 30-денний період. За той самий період обсяги також зросли понад 200%, а транзакції – на 150%.

Торговий майданчик Blur наразі не стягує комісій за угоди, і його популярність у лютому заохочується Відкрите море, визнаного лідера галузі на ринку NFT, також знизити комісії до нуля. Багато аналітиків відносять ажіотаж до аірдропу та різке зниження комісії з боку найбільших гравців ринку NFT як головний каталізатор нещодавнього різкого зростання обсягів торгівлі NFT, а також нещодавньої стійкості цін на NFT.

Можливо вам буде цікаво

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини